360° videomapa Zahrada Čech z nebe

19. 05. 2021Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme nový unikátní projekt – 360° videomapu Zahrada Čech z nebe

V Litoměřicích a okolí si na své přijdou vyznavači a milovníci kopečků a horské turistiky i ti, kdo mají rádi rovinatější ráz krajiny. Viděli jste ale někdy tento region z pohledu ptáků? A proletěli jste se nad ním?
Pokud ne, přinášíme Vám jedinečnou 360° videomapu Zahrada Čech!

Podívejte se na ukázku 360° videomapy Stredné Slovensko z neba:

Věděli jste, že…

  • podle nálezů předmětů při výkopech v roce 1933 (kostry skrčenců, střepy nádob a předměty sloužící podle odhadu odborníků k zatížení sítí), spadají počátky osídlení Štětí do období tzv. Únětické kultury?
  • Ploskovice byly zmíněny v nejstarší souvislé české větě, kterou někdo připsal k latinské zakládací listině litoměřické kapituly, původně z let 1057 až 1058? Přípisek je z počátku 13. století.
  • zvon z kostela svatého Václava v obci Polepy původně pochází z obce Prachov, která stávala na Prachové až do třicetileté války, kdy zanikla a její zvon se ztratil? Jednou jej na místě zaniklé obce vyryla svině a zvon prý dodnes při zvonění volá: „Svině vyryla zvoně!“
Litoměřice

Proleťte se nad Zahradou Čech

Rádi byste občanům své obce, žákům svých škol či obchodním partnerům nabídli jedinečný zážitek? Chtěli byste jim dopřát let letadlem z pohodlí a bezpečí domova? A k tomu všemu je ještě seznámit s pohledem na Litoměřice a okolí z pohledu ptáků? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku! Staňte se součástí originální 360° videomapy Zahrada Čech z nebe!

Videomapa zobrazuje region Litoměřicka zcela jiným způsobem – z letadla. Nejprve s 360° kamerou připevněnou na břiše letadla obletíme celý Váš region, následně do videa kartografové a animátoři zapracují popisky jednotlivých obcí, řek, pohoří a dalších zajímavostí.
Pro náročnější z Vás máme připravený i mluvený komentář a transparent či horkovzdušný balón virtuálně umístěný ve videu, který prozradí o Vaší obci, firmě či škole mnohem více.

To vše si pak můžete vychutnat ve virtuální realitě na Vašem počítači, chytrém telefonu či tabletu. Nejlepší zážitek ale získáte s VR brýlemi, kdy budete mít pocit, jako byste skutečně byli v letadle a vychutnávali si region z pohledu ptáků!

Kartografický popis ve videomapě

360° videomapě z ORP Litoměřice - Zahrada Čech z nebe

360° videomapa je pro každého

Nová interaktivní mapa je vhodná například do informačních center jako originální propagace dané obce. Ve školách a domovech pro seniory zase slouží jako výuková pomůcka, díky které je vzdělávání hrou. Zážitek z přeletu nad Vaším regionem si totiž vychutnají lidé všech věkových kategorií!

VR brýle s touto videomapou navíc můžete využít na nejrůznějších obecních, firemních i školních akcích jako skvělý doplněk doprovodného programu.

A v neposlední řadě je to skvělý nástroj k propagaci na YouTube, sociálních sítích i vlastních webových stránkách.

VR brýle pro 360st videomapu

Získejte originální prezentační produkt

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen „místo“ v 360° videomapě regionu Litoměřicka. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Pilotní videomapa zachycující Vysoké Tatry má na YouTube téměř 400 000 shlédnutí. Můžete si tak být jisti, že Vaše video uvidí spousty lidí. K tomu od nás obdržíte i VR brýle, které znásobí zážitek a především interaktivitu celé vytvořené 360° videomapy.

A pro opravdové nadšence máme i u tohoto projektu připraveného partnera na míru, který Vám zajistí vedle videa celého regionu i Vaše vlastní video, ve kterém bude pouze část zobrazující Vaši obec, firmu či školu. To vše doplněné o vlastní úvod a závěr videa, vlastní komentář a hudbu na míru, samozřejmě umístění i tohoto samostatného videa na YouTube kanál a další VR brýle navíc.

 

Zapojte se i Vy

Projekt 360° videomapa Zahrada Čech z nebe startuje právě v těchto dnech. Abychom si byli jisti, že Vám dáme dostatečný čas a prostor, neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem.

Jiří Dvořák pro Vás bude k dispozici na telefonním čísle +420 724 410 777 a nebo na e-mailu .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.  Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Jiří Dvořák

Pin It on Pinterest

Share This