Připravujeme 360°videomapu Máchův kraj z nebe

21. 06. 2021Letecké snímkování, Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme unikátní projekt – 360° videomapu Máchův kraj z nebe

Českolipsko je oblast plná starobylých tajemných hradů, která dodnes přitahuje snílky a romantiky. Vy nyní získáte možnost se nad touto krajinou proletět a poznat tak rozlehlé bukové lesy, chladné rokle pískovcových skal, zaoblené kužely dávných sopek i rybníky v čele s Máchovým jezerem. A to všechno z pohodlí domova.
Přinášíme Vám totiž jedinečnou 360° videomapu Máchův kraj z nebe!

Podívejte se na ukázku 360° videomapy Stredné Slovensko z neba:

Věděli jste, že…

  • pod kostelním vrchem v Mimoni se nacházejí unikátní pískovcové pivovarské sklepy s chodbami?
  • v obci Hamr na Jezeře se těžil uran? V obci je stále funkční stanice Báňské záchranné služby – Hamr. Těžba uranu byla v okolí obce zcela ukončena. Všechny objekty po těžbě byly a jsou postupně zasanovány a zrekultivovány. Hamr na Jezeře se tak vrací ke svému původnímu určení, k rekreaci a turistice.
  • ve městě Dubá můžete obdivovat sušárnu chmele? Nejstarší písemný doklad o existenci sušárny a sířírny chmele na jižním okraji města Dubá je z roku 1877. V Dubé je doloženo v době největší produkce chmele šest sušáren a síříren, z nichž se pouze tato dochovala víceméně v původním stavu, proto je cennou technickou památkou.
Česká Lípa

Proleťte se nad Máchovým krajem

Rádi byste občanům své obce, žákům svých škol či obchodním partnerům nabídli jedinečný zážitek? Chtěli byste jim dopřát let letadlem z pohodlí a bezpečí domova? A k tomu všemu je ještě seznámit s pohledem na Českou Lípu a okolí z pohledu ptáků? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku! Staňte se součástí originální 360° videomapy Máchův kraj z nebe!

Videomapa zobrazuje region Českolipska zcela jiným způsobem – z letadla. Nejprve s 360° kamerou připevněnou na břiše letadla obletíme celý Váš region, následně do videa kartografové a animátoři zapracují popisky jednotlivých obcí, řek, pohoří a dalších zajímavostí.
Pro náročnější z Vás máme připravený i mluvený komentář a transparent či horkovzdušný balón virtuálně umístěný ve videu, který prozradí o Vaší obci, firmě či škole mnohem více.

To vše si pak můžete vychutnat ve virtuální realitě na Vašem počítači, chytrém telefonu či tabletu. Nejlepší zážitek ale získáte s VR brýlemi, kdy budete mít pocit, jako byste skutečně byli v letadle a vychutnávali si region z pohledu ptáků!

Kartografický popis ve videomapě

360° videomapě z ORP Litoměřice - Zahrada Čech z nebe

360° videomapa je pro každého

Nová interaktivní mapa je vhodná například do informačních center jako originální propagace dané obce. Ve školách a domovech pro seniory zase slouží jako výuková pomůcka, díky které je vzdělávání hrou. Zážitek z přeletu nad Vaším regionem si totiž vychutnají lidé všech věkových kategorií!

VR brýle s touto videomapou navíc můžete využít na nejrůznějších obecních, firemních i školních akcích jako skvělý doplněk doprovodného programu.

A v neposlední řadě je to skvělý nástroj k propagaci na YouTube, sociálních sítích i vlastních webových stránkách.

VR brýle pro 360st videomapu

Získejte originální prezentační produkt

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen „místo“ v 360° videomapě regionu Českolipska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Pilotní videomapa zachycující Vysoké Tatry má na YouTube téměř 410 000 shlédnutí. Můžete si tak být jisti, že Vaše video uvidí spousty lidí. K tomu od nás obdržíte i VR brýle, které znásobí zážitek a především interaktivitu celé vytvořené 360° videomapy.

A pro opravdové nadšence máme i u tohoto projektu připraveného partnera na míru, který Vám zajistí vedle videa celého regionu i Vaše vlastní video, ve kterém bude pouze část zobrazující Vaši obec, firmu či školu. To vše doplněné o vlastní úvod a závěr videa, vlastní komentář a hudbu na míru, samozřejmě umístění i tohoto samostatného videa na YouTube kanál a další VR brýle navíc.

 

Zapojte se i Vy

Projekt 360° videomapa Máchův kraj z nebe startuje právě v těchto dnech. Abychom si byli jisti, že Vám dáme dostatečný čas a prostor, neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou.

Martina Ondrášková pro Vás bude k dispozici na telefonním čísle +420 602 301 931 a nebo na e-mailu .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.  Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Martina Ondrášková

Pin It on Pinterest

Share This