360° videomapa Srdce Valašska

16. 11. 2020Letecké snímkování, Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme nový unikátní projekt – 360° videomapu Srdce Valašska

S touto nelehkou dobou se každý vyrovnává jinak. Nás inspirovala k vývoji zcela nového a originálního projektu – 360° videomapy. A kde jinde začít, než právě v Srdci Valašska!

 

Navštivte virtuálně Srdce Valašska

Rádi byste se propagovali opravdu originálním způsobem, ale docházejí Vám nápady? Chcete zaujmout obyvatele a návštěvníky své obce, potěšit své obchodní partnery a nebo naučit děti ve Vaší škole zajímavé věci o Vašem regionu? Pak pro Vás máme jedinečnou nabídku! Staňte se součástí první 360° videomapy Srdce Valašska!

Videomapa zobrazuje region Vsetínska zcela jiným způsobem – ve virtuální realitě. Nejprve s 360° kamerou připevněnou na břiše letadla obletíme celý Váš region, následně do videa kartografové a animátoři zapracují popisky jednotlivých obcí, řek, pohoří a dalších zajímavostí.

Pro náročnější z Vás máme připravený i mluvený komentář a transparent virtuálně umístěný na letadle, který může o Vaší obci, firmě či škole prozradit mnohem více.
To vše si pak můžete vychutnat ve virtuální realitě na Vašem počítači, chytrém telefonu či tabletu. Nejlepší zážitek ale získáte s VR brýlemi, kdy budete mít pocit, jako byste skutečně byli v letadle a užívali si region z pohledu ptáků!

 

Podívejte se na ukázku, jak taková 360° videomapa bude vypadat

Získejte originální prezentační produkt

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen „místo“ v 360° videomapě regionu Vsetínska. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu. Pilotní videomapa zachycující Vysoké Tatry má na YouTube více jak 190 000 shlédnutí. Můžete si tak být jisti, že Vaše video uvidí tisíce lidí. K tomu od nás obdržíte i VR brýle, které znásobí zážitek z vytvořené 360° videomapy.

A pro opravdové nadšence máme i u tohoto projektu připraveného partnera na míru, který Vám zajistí vedle videa celého regionu i Vaše vlastní video, ve kterém bude pouze část zobrazující Vaši obec, firmu či školu. To vše doplněné o vlastní úvod a závěr videa, vlastní komentář a hudba na míru, samozřejmě umístění i tohoto samostatného videa na YouTube kanál a určitý počet kusů brýlí navíc.

VR brýle pro 360st videomapu

Kartografický popis ve videomapě

360° videomapa - kartografický popis

Zapojte se i Vy

Projekt 360° videomapa Srdce Valašska startuje právě v těchto dnech. Abychom si byli jisti, že Vám dáme dostatečný čas a prostor, neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem.

Jozef Caban pro Vás bude k dispozici na telefonním čísle +420 777 720 236 a nebo na e-mailu .  Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Pin It on Pinterest

Share This