Letecké fotografování

Nabízíme profesionální letecké fotografie Vaší obce města nebo firmy.

Jedná se o šikmé fotografování terénu, které je jiné než ortofoto (zde je fotografování kolmé). Fotografujeme panoramata, celkové pohledy z více stran, části obce, detaily dominant a fotky podle Vašeho přání. Dodáme Vám desítky leteckých záběrů v digitální podobě a protože používáme profesionální techniku jsou výsledné záběry v profi formátu RAW i JPEG a ve vysokém rozlišení, které umožňuje tisk velkých formátů.

Letecké fotografie mají velmi široké možnosti praktického využití. Slouží na získání velice přesného přehledu o aktuálním stavu území katastru nebo areálu. Z leteckých fotografií si obec může vyhotovit praktickou fotomapu, která je velmi přehlednou a realistickou formou mapy. Samozřejmě se letcké fotografie dají využít na propagaci obce v tištěmé nebo online podobě. Letecké fotografie se také často stávají ozdobou obecních úřadů nebo firemních prostor.

Kdo využívá letecké fotografie a na co?

Obce

Propagace obce, webové stránky, podpora cestovní ruchu, fotomapy, územní plánování, podklady pro projekty z EU a další produkty

Města

Propagace města, webové stránky, podpora cestovního ruchu, fotomapy, územní plánování, podklady pro projekty EU a další produkty

Střediska CR

Prezentace středisek cestovního ruchu, webové stránky, peopagační materiály, fotomapy, atd.

Organizace CR

Prezentace, peopagační materiály, webové stránky, fotomapy, infopanely, atd.

Firmy a školy

Prezentace, propagační účely, webové stránky, dokumentace pro projekty EU a pod.

Jak fotografujeme?

Profesionálnímu leteckému fotografování se věnujeme dlouhodobě, využívame špičkovou záznamovou techniku a vlastní, moderní a ekonomické letadla se zkušenými posádkami. Létáme hodně a často pro stovky obcí i firem z České i Slovenské republiky. Díky tomu, že umíme objednávky efektivně zapracovat do letových plánů, dokážeme garantovat vysokou kvalitu za velmi příznivou cenu.

Kdy si letecké fotografování objednat?

Objednávky na daný rok přijímáme vždy od ledna do poloviny dubna. Fotografování začíná na jaře, kdy se krajina zazelená. Máte však možnost objednat si tuto službu i později, ale do letového plánu Vás zahrnema až následující rok.

Pokud nechcete být vynechaní z následujícího leteckého fotografování České republiky, objednejte si ho nejpozději do 15. 4. Po tomto termínu budete zařazení do letového plánu na další rok.

Objednat letecké fotografování

Co všechno fotíme?

Fotografujeme každou zastavěnou část katastru obce.Speciálně se zaměřujeme na detaily centra a dominanty obce a vždy uděláme i celkový záběr obce.

Jaké je využití leteckého fotografování pro Vás?

Naše letecké fotografie mají využití hlavně pro propagační účely (firem, měst, obcí, památek, turistických míst, apod.), podporu cestovního ruchu, pro archivaci vývoje zástavby obce, pro navrhování územních plánů, jako podklady dokumentace projektů z EU, pro kontrolu černých staveb nebo plánování hrobových míst.

Splňujeme všechny legislativní normy a jsme držiteli licence pro letecké fotografování.

Máme více než 15 let zkušeností s leteckým fotografováním.  Používáme profesionální techniku, vlastní posádku a letadla.

Vydali sme už více než 100 knižních titulů v Česku a na Slovensku, které si můžete prohlédnout v našem e-shopu.

Ještě nemáte letecké fotografie Vaší obce, města, školy, firmy nebo střediska?
Neváhejte a objednejte si letecké fotografování už nyní! 

Využijte každoroční akce a objednejte si letecké fotografování vaší obce nebo firmy každý rok, nejpozději do poloviny dubna.

Objednat letecké fotografování

CBS Nakladatelství s.r.o.

Vodní 1972, 760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakty

+420 774 479 544
info@cbs-cesko.cz

Webové stránky

www.cbs-cesko.cz
www.malovane-mapy.cz
www.ceskoznebe.cz
www.carovnecesko.cz