Letecké fotografování

Nabízíme profesionální letecké fotografie Vaší obce, města nebo firmy.

Jedná se o šikmé fotografování terénu, které je jiné než ortofoto (zde je fotografování kolmé). Fotografujeme panoramata, celkové pohledy z více stran, části obce, detaily dominant a fotky podle Vašeho přání. Dodáme Vám desítky leteckých záběrů v digitální podobě a protože používáme profesionální techniku jsou výsledné záběry v profi formátu RAW i JPEG a ve vysokém rozlišení, které umožňuje tisk velkých formátů.

Letecké fotografie mají velmi široké možnosti praktického využití. Slouží na získání velice přesného přehledu o aktuálním stavu území katastru nebo areálu, pro dokumentaci projektů z EU, evidenci  černých staveb, hrobových míst nebo pro Vaše urbanistické vize.

Z leteckých fotografií si obec může vyhotovit praktickou fotomapu, která je velmi přehlednou a realistickou formou mapy.

Kdo využívá letecké fotografie a na co?

Obce a města

Propagační materiály, webové stránky, obecní zpravodaj, výzdoba obecního úřadu, knihovny, územní plánování, podklady k projekům z EU, evidence černých staveb, apod.

Školy

Propagační materiály, webové stránky, náborové inzeráty, výroční zprávy, almanachy, školní zpravodaje, studentské časoposy, výzdoba recepcí, knihoven, pro orientační plán budov a pod.

Firmy

Propagační materiály, webové stránky, výroční zprávy, náborové letáky, výzdoba reprezentačních prostor,  orientační plány budov, apod.

Cestovní ruch

Prezentace středisek a organizací cestovního ruchu, webové stránky, propagační materiály, fotomapy turistických destinací a pod.

Jak fotografujeme?

Profesionálnímu leteckému fotografování se věnujeme dlouhodobě, využívame špičkovou záznamovou techniku a vlastní, moderní a ekonomické letadla se zkušenými posádkami. Létáme hodně a často pro stovky obcí i firem z České i Slovenské republiky. Díky tomu, že umíme objednávky efektivně zapracovat do letových plánů, dokážeme garantovat vysokou kvalitu za velmi příznivou cenu.

Kdy si letecké fotografování objednat?

Objednávky na daný rok přijímáme vždy od ledna do konce března.

Fotografování začíná na jaře, kdy se krajina zazelená. Máte však možnost objednat si tuto službu i později, ale do letového plánu Vás zahrnema až následující rok.

Pokud nechcete být vynechaní z následujícího leteckého fotografování České republiky, objednejte si ho nejpozději do 31. březnaPo tomto termínu budete zařazení do letového plánu na další rok.

 

Co všechno fotíme?

Fotografujeme každou zastavěnou část katastru obce. Speciálně se zaměřujeme na detaily centra a dominanty obce a vždy uděláme i celkový záběr obce. Vyfotíme i objekty a části obce podle Vašeho přání.

Jaké je využití leteckého fotografování?

Naše letecké fotografie mají využití hlavně pro propagační účely (firem, měst, obcí, památek, turistických míst, apod.), podporu cestovního ruchu, pro archivaci vývoje zástavby obce, pro navrhování územních plánů, jako podklady dokumentace projektů z EU, pro kontrolu černých staveb nebo plánování hrobových míst.

Splňujeme všechny legislativní normy a jsme držiteli licence pro letecké fotografování.

Máme více než 20 let zkušeností s leteckým fotografováním.  Používáme profesionální techniku, máme vlastní posádku a letadla.

Spolupracujeme s více než 6 500 obcemi a městy, v loňském roce jsme nafotili více než 100 škol a školních areálů.

Chcete vědět víc o leteckém fotografování? Přečtěte si nejčastější dotazy našich zákazníků.

Ještě nemáte letecké fotografie Vaší obce, města, školy nebo firmy?
Neváhejte a objednejte si letecké fotografování už nyní!

Využijte každoroční akce a objednávejte si letecké fotografování vaší obce nebo firmy pravidelně – vždy do 31. března.