Připravujeme novou knihu – České hrady a zámky z nebe – Západní Čechy

9. 04. 2021Novinky, Právě připravujeme

V západních Čechách naleznete od všeho trochu – hory, rašeliniště, vyvěrající prameny, spoustu krásných rozhleden s ještě krásnějšími výhledy a v neposlední řadě také hrady a zámky. Právě historické památky lákají návštěvníky svou nezaměnitelnou atmosférou a umožní vám tak zasnít se v prostředí romantických parků. Prolétněte se nad nejzajímavějšími památkami v připravované knize leteckých fotografié České hrady a zámky z nebe – Západní Čechy.

Věděli jste, že…

  • na hradě Loket je vystaven pozůstatek největšího známého meteoritu, který dopadl na území nynější České republiky a který dostal jméno Zakletý purkrabí?
  • pod terasami zámku Bečov nad Teplou se nachází rozsáhlá sklepení bývalého pivovaru z 18. století?
  • místo, na kterém zámek Horšovský Týn stojí, bylo osídleno již v pravěku? Archeologické nálezy pochází z mezolitu, eneolitu a pozdní doby halštatské.
  • hrad Krakovec byl vyhledáván filmaři? V roce 1977 zde byl natočen pohádkový muzikál pro děti Ať žijí duchové! Dále se zde natáčely některé scény z pohádky Princ a Večernice.
České hrady a zámky z nebe - Západní Čechy
Zámek Žinkovy

Řekněte to knihou

Jste starostou města či obce? Vlastníte či zastupujete regionální firmu? Či vedete místní vzdělávací zařízení? Pak zpozorněte! Zkuste vyměnit reklamní letáčky za zajímavější formu propagace.

Připravovaná kniha České hrady a zámky z nebe – Západní Čechy má mnoho co nabídnout. První část knihy každého zaujme leteckými snímky míst, která zná pouze ze země. A právě díky Vám zjistí, jak vypadají hrady a zámky západních Čech z ptačí perspektivy a nebo narazí na zajímavé místo, které stojí za výlet. Dalším bonusem jsou připojené pověsti k jednotlivým památkám. Dozvíte se tak i spoustu zajímavostí.

V druhé části si budete moci přečíst o obcích, školách i firmách, které se zapojily do projektu a chtěly tak ukázat, že jsou nedílnou součástí západních Čech.

Zní to jako pohádka? Podívejte se na reálné ukázky již vydaných knih.

Horšovský Týn

Bez práce budete mít koláče

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií západočeských hradů a zámků. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem v rámci Vašeho regionu.

Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že Vaše prezentace v knize zaujme velké množství čtenářů. Vaše propagace tak nebyla nikdy jednodušší.

Zmiňovanou prezentaci na základě Vašich podnětů vytvoří tým našich kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Pro ty z Vás, kteří mají rádi originalitu za všech okolností, máme i speciální nabídku. Díky ní si budete moci knihu přizpůsobit například firemním barvám, rozhodnout o fotografii na obálce či o samotném názvu knihy.

Že se jedná o originální dárek mohou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

České hrady a zámky z nebe - Západní Čechy

Zapojte se i Vy

Projekt knihy České hrady a zámky z nebe – Západní Čechy startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat okresy Domažlice, Cheb, Karlovy Vary, Klatovy, Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever, Rokycany, Sokolov a Tachov.

Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s našimi manažery call centra.
Luboš Sedlák pro vás bude dostupný na telefonním čísle +420 720 941 102 nebo na mailové adrese , Lenka Forejtová vám více informací sdělí na telefonním čísle +420 720 941 101 a nebo na adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Pin It on Pinterest

Share This