Česko z nebe Exclusive

19. 01. 2021Novinky

Česko z nebe Exclusive

Letos v únoru slaví česká firma CBS Nakladatelství 10 let. Rozhodli jsme se proto obdarovat nejen vás, naše věrné fanoušky a partnery, ale i sebe a u této příležitosti vydáváme jedinečnou reprezentativní knihu Česko z nebe Exclusive.

Česko z nebe Exclusive

Ty nejlepší letecké záběry

Letecká kniha Česko z nebe Exclusive obsahuje ty nejlepší záběry na naši vlasti z pohledu ptáků. Nádherné až dech vyrážející letecké záběry našeho malebného Česka vás provedou těmi nejkrásnějšími zákoutími. Překrásná příroda a hory, úchvatné hrady a zámky. To je jen zlomek toho, co všechno Česko může nabídnout.

Orlík nad Vltavou

Větší formát a dárkový přebal

Jako první čtenáře zaujme formát a přebal samotné knihy. Oproti všem našim předchozím titulům jsme se rozhodli poskytnout více místa pro fotografie a i z toho důvodu je samotný formát knihy větší než jste zvyklí. Navíc knih doplňuje papírový přebal, jehož součástí je i výřez siluety České republiky,

Jelikož kniha mapuje celou naši zemi, nesmí v úvodní části chybět ani povídání o státních symbolech či samotný příběh Česka, kde se v krátkosti dozvíte o nejzásadnějších milnících české historie. Následně si v obsahu i na přehledné mapě můžete zběžně prohlédnout, jaké všechny lokality jsou k prohlédnutí.

Česko z nebe Exclusive

Více jak 230 fotografií a texty v 6 jazycích

Následuje více jak 230 jedinečných fotografií míst jako je například Hluboká nad Vltavou, Kladruby, Františkovy Lázně, Pardubice, Břeclav a nebo Kokořín. Každá fotografie je navíc doplněna o krátké výstižné popisky včetně autora fotografie v celkem šesti jazycích.
Šestijazyčně je ostatně vyvedena celá kniha – vedle češtiny se jedná o angličtinu, němčinu, francouzštinu, ruštinu a čínštinu. Kniha je tak ideálním luxusním dárkem pro zahraniční partnery či návštěvníky z celého světa.

Tak si užijte Česko z nebe, protože takto ho ještě neznáte. 

Kniha bude dostupná nejdříve od 2. února 2021, kdy právě slavíme naše 10. narozeniny. Věříme, že díky této knize ho budete milovat ještě víc než doteď.

Pin It on Pinterest

Share This