Česko z nebe – edice knih leteckých fotografií

15. 01. 2020Právě připravujeme

Dokážete si představit, jak by vypadaly Krkonoše z výšky 2 000 metrů? Letěli jste už nad Špilberkem nebo nad Pálavou? Teď to můžete zažít…

Knihy s leteckými fotografiemi

Jak to, že jsou tyto knihy tak výjimečné? Proč jsou tak žádané? Lidé totiž mají chuť vzlétnout, když si je prohlížejí. Knihy obsahují fotografie pořízené z letadla nebo dronu. Možná budete překvapeni, že obec, hrad či jiná památka, kterou zevrubně ze země znáte, vypadá z výšky úplně jinak. Knihy ukazují krásy Česka „z nebe“ a vznikají v souladu s naší vizí „JEDINEČNÝ POHLED NA KRAJINU“.

Knihy z edice Česko z nebe vznikají za podpory našich partnerů. Jsou to města, obce a společnosti, kterým záleží na jejich regionu.

 

Co partneři od nás dostanou?

Jsou to především knihy, které využívají jako hodnotné dary. To ale není všechno. Pokud si od nás partner zakoupí určitý počet knih, ještě před tiskem, získá zdarma článek o sobě samém, který je součástí knihy. A tak má starosta pro své občany a návštěvy připravený krásný dárek – je to kniha, jejíž součástí je i prezentace obce. Majitel firmy má zase pro své zaměstnance a klienty reprezentační dar, který pojednává o regionu a současně i o jeho firmě.

Knihy vydáváme v několikatisícovém nákladu a distribuujeme do knihkupectví a informačních center.

Něco výjimečného – Kniha na míru

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme danou regionální knihu upravenou na míru podle přání partnera. V knize pro partnera na míru, můžete mít vlastní logo a fotografii na přední straně obálky a také vlastní fotografie v mozaice na zadní straně obálky, vlastní věnování v úvodu knihy nebo vlastní úvodní slovo.

 

Prohlédněte si, jak taková kniha na míru vypadá:

• Mladoboleslavsko z nebe – město Mlada Boleslav
• Opavsko z nebe – obec Píšť
• Českokrumlovsko z nebe – Hotel Bellevue
• Opavsko z nebe – Opavská kulturní organizace
• Liberecko z nebe – Technická univerzita v Liberci
• Kyjovsko z nebe – Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec
• Opavsko z nebe – Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava

Co ke vzniku edice motivovalo autora knih Milana Paprčku?

„Po několikaletém létání nad Slovenskem jsem se rozhodl v roce 2012 začít objevovat z nebe i Česko. Musím uznat, že je to úplně jiná krajina než naše hornaté a bouřlivé Slovensko. Česko mi připadá jako pohádková země. Z nebe jsou vidět malebné vesničky a návsi s jezírky, o kus dál zase nádherné zámečky nebo dominantní hrady. Velkým zážitkem pro mě bylo letět okolo úchvatných historických měst. Do české krajiny jsem se opravdu zamiloval a velmi rád se s Vámi podělím o to, jak jsem Česko z nebe viděl.“

Milan Paprčka (*1979) je podnikatelem, pilotem, cestovatelem a dobrodruhem. Podnikat začal už v 18 letech, zanedlouho pak založil vydavatelství CBS. Tato společnost už druhé desetiletí přináší firmám a samosprávám na Slovensku a v Čechách originální a nezaměnitelné propagační produkty. Proslavila se edicí ručně malovaných map, které jsou zároveň uměleckým dílem s vysokou přidanou hodnotou. Edice leteckých knih je zase výsledkem jeho velké vášně k létání. Mezi autorovi další záliby patří osobní rozvoj, extrémní zimní plavání, cestování na motorce, psaní cestopisů, hra na kytaru a fujaru, příroda a všechny druhy zimných a letních sportů. Je otcem dvou krásných dcer. Jeho prací a vizí je propagovat české a slovenské regiony.

Momentálně pracujeme na těchto knihách

  1. Třebíč a okolí z nebe – podrobnosti zde
  2. Praha západ z nebe – 1. díl – podrobnosti zde
  3. Valašskomeziříčsko a Rožnovsko z nebe – podrobnosti zde
  4. Blansko a okolí z nebe – podrobnosti zde
  5. Plzeň a okolí z nebe – podrobnosti zde
  6. Přelouč a okolí z nebe – podrobnosti zde
  7. Znojmo a okolí z nebe – podrobnosti zde
  8. Karvinsko z nebe – podrobnosti zde
  9. Opava a okolí z nebe – podorbnosti zde

Pokud se chcete stát součástí připravovaných knih a chtěli byste zde mít svoji prezentaci, kontaktujte naše regionální projektové manažery daného regionu nebo napište na , volejte na tel.: +420 773 294 445. Poskytneme vám podrobné informace o připravovaných projektech a možnostech propagace.

Všechny vydané knihy si můžete objednat v našem E-SHOPU.

Pin It on Pinterest

Share This