Připravujeme novou knihu Chomutov a okolí z nebe

14. 09. 2021Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Chomutov – CHOMUTOV A OKOLÍ Z NEBE

Připoutejte se, prosím, a vydejte se s námi na vzdušnou plavbu. Prolétnete se nad krajinou, která byla po celá desetiletí známá hlavně jako oblast těžkého průmyslu, energetiky, hutnictví a těžby hnědého uhlí. I přesto, že je tato oblast významně dotčena těžbou uhlí, najdeme zde i turisticky velmi zajímavá místa a krásnou přírodu. Tak se pohodlně posaďte a poznejte, jak vypadá Chomutov a okolí z nebe.

Věděli jste, že…

  • okolí Března podél toku Hutné bylo osídleno už v pravěku? Přímo na jihozápadním okraji sídla, v místech, kde stojí čistírna odpadních vod Lomu Nástup – Tušimice, se v době laténské a římské nacházelo částečně archeologicky prozkoumané sídliště.
  • v parku města Jirkov mezi Palackého a Zahradní ulicí stával hřbitovní barokní kostel svaté Anny zbořený v roce 1966 a ve výběžku Jezerské ulice býval evangelický kostel?
  • ve výsluňském kostele se natáčely filmy Jindřich IV. Navarrský, xXx s americkým hercem Vinem Dieselem a Zapomenuté světlo v hlavní roli s Bolkem Polívkou?
  • u zaniklého hostince Buschenpelz (Pošumpelec) u obce Pesvice stávala gotická boží muka, která byla přemístěna do lapidária Oblastního muzea v Chomutově?
Ukázka z připravované knihy Chomutov a okolí z nebe

Potěšte své okolí originálním dárkem

Chcete překvapit zastupitele Vaší obce, obchodní partnery, žáky Vaší školy či zaměstnance originálním dárkem? Marně si lámete hlavou, co pořídit jako poděkování za jejich dosavadní práci? Chcete na vítání občánků potěšit rodiče zajímavým upomínkovým dárkem? Pak pro Vás máme tip! Věnujte jim knihu leteckých fotografií Chomutov a okolí z nebe!

Ukázka z připravované knihy Chomutov a okolí z nebe

Každá obec má v knize své místo

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nyní zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území. Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy PR texty zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Chomutova a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy z SO ORP Hranice – HRANICE A OKOLÍ Z NEBE

Ukázka z připravované knihy Chomutov a okolí z nebe

Propagujte se zajímavěji

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Chomutova a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem.

Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů. Budete tak mít příležitost ukázat, že jste nedílnou součástí regionu Chomutovska. Zmiňovanou prezentaci na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek.

Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby. A samozřejmě Vás budou informovat i o datu dodání hotových knih.

Slova chvály od zapojených starostů a ředitelů

Kniha je vyvedena v českém, anglickém i německém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Chomutov a okolí z nebe

Zapojte se i Vy

 

Projekt Chomutov a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Jiřím Dvořákem na telefonním čísle +420 724 410 777 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Jiří Dvořák

Pin It on Pinterest

Share This