Dárková kniha leteckých fotografií zachytí Kadaňsko z nebe

19. 02. 2023Právě připravujeme

Starostové obcí a měst, ředitelé škol a firem, rádi byste získali originální dárek, který vydrží? Chcete, aby obdarovaní získali zážitek z letu v letadle, ale nechcete investovat statisíce do vyhlídkových letů? A co jim darovat knihu plnou leteckých fotografií, při jejímž prohlížení budou mít pocit, jako by se stali třetím členem posádky?

Za roky práce se setkáváme se stále stejnými reakcemi – obdivné ohlasy s lehkým zábleskem závisti. Spousta lidí by chtěla v pracovní době sedět v letadle a kochat se naší krásnou vlastí z pohledu ptáků. Bohužel naše letadlo je malinké a tak tam nemůžeme vzít všechny, můžeme jim ale zprostředkovat tento zážitek z bezpečí domova v připravované knize leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe!

Originalitu si všichni zapamatují

Jestli jste unavení ze stále se opakujících dárků pro vaše občany, jubilanty, zastupitele, zaměstnance či žáky vaší školy, máme pro vás jednoduché a především zajímavé řešení. Překvapte své okolí originální knihou leteckých fotografií regionu, který tak dobře znají. Připravovaná kniha Kadaň a okolí z nebe má mnoho co nabídnout.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe

Poznáte Kadaňsko tak, jak jste ho asi ještě neviděli

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí. Těšit se můžete na Vejprty, Loučnou pod Klínovcem, Mašťov či Klášterec nad Ohří a chybět nebude ani Kadaň.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe

Zaujmete nevšední propagací spojenou s příjemným zážitkem

A právě takovou formu propagace vám nabízíme. Největším benefitem jsou totiž poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe

Potěšíte i zahraniční partnery

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. Se správností překladů nám pomáhá jazyková agentura Skřivánek s více jak 25 lety zkušeností. Pokud si budete přát svoji prezentaci i v jiném jazyce, u Skřivánka se o to postarají.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe

Budete mít přehled o celém procesu přípravy knihy

Abyste byli v obraze a byli si jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih z edice Česko z nebe

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Hranice a okolí z nebe

Co se týká marketingu Dakru, tak nikdy nebudeme mít možnosti jako třeba Coca-Cola a na začátku jsem si nebyl jistý, jestli vydání knihy vedení firmy podpoří. Jsem rád, že Hranice z nebe máme, protože všichni, kdo to viděli, tak si knihu oblíbili a najdou tam svá oblíbená místa nebo tipy na další výlety. Jde vidět, že to děláte dobře. Máte to dobře nastavené (kvalita knihy, forma propagace firem i cena) = fandím Vám.

Marek Dančák, bc., prodej ve firmě DAKR spol. s r.o.

Moravský Krumlov a okolí z nebe

Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Jistě si nyní říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí?

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun. Kniha leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe společně s článkem o vás vyjde na pouhých 419,- Kč bez DPH v rámci balíčků.

Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Kadaň a okolí z nebe

Umíme splnit i ta největší přání

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Kadaň a okolí z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Náš projektový manažer je tu pro vás

Projekt Kadaň a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Jiří Dvořák vám je k dispozici na telefonním čísle +420 724 410 777 i na e-mailu .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Jiří Dvořák

Pin It on Pinterest

Share This