Připravujeme novou knihu Frýdek-Místek a okolí z nebe

16. 07. 2021Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Frýdek-Místek – FRÝDEK-MÍSTEK A OKOLÍ Z NEBE

Připoutejte se, prosím, a vydejte se s námi na vzdušnou plavbu. Prolétnete se nad krajinou, kde pramení nejvýznamnější řeky této oblasti – Ostrava a Morávka s Mohelnicí, na malebná městečka a vesničky pak dohlíží majestátní Lysá hora. Přesné takový je Frýdek-Místek a jeho okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Frýdek-Místek a okolí z nebe.

 

Poznejte Frýdek-Místek a okolí z nebe

Věděli jste, že…

  • obec Morávka poskytla vánoční strom pro Vatikán pro Vánoce 1999? Byl jím 85 let starý, 25 m vysoký a cca 2 tuny vážící krásně urostlý smrk. Ten do Vatikánu doprovázel revírník Vojtěch Novák, v jehož revíru byl strom vytěžen.
  • v hukvaldské oboře, založené v 16. století, prý čerpal inspiraci pro svou operu Příhody lišky Bystroušky hudební skladatel a hukvaldský rodák Leoš Janáček?
  • podle pověsti se na Lysé hoře slétaly čarodějnice z celého Slezska a k smrti utancovaly každého zbloudilce, který se připletl k jejich rejům?
  • původně existovaly dva Paskovy: Ves Paskov (na severozápadě) a Městys Paskov (na jihovýchodě), přičemž zástavba obou spolu těsně sousedila a v obou případech se jednalo o samostatné obce, sloučené roku 1870?
Hrad Hukvaldy

Potěšte své okolí originálním dárkem

Chcete překvapit zastupitele Vaší obce, obchodní partnery, žáky Vaší školy či zaměstnance originálním dárkem? Marně si lámete hlavu, co pořídit jako poděkování za jejich dosavadní práci? Chcete na vítání občánků potěšit rodiče zajímavým upomínkovým dárkem? Pak pro Vás máme tip! Věnujte jim knihu leteckých fotografií Frýdek-Místek a okolí z nebe!

Frýdek-Místek

Každá obec má v knize své místo

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy prezentace zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Frýdku-Místku a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy Hranice a okolí z nebe.

Ukázka z připravované knihy FRÝDEK-MÍSTEK A OKOLÍ Z NEBE

Propagujte se zajímavěji

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Frýdku-Místku a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem. Díky průměrnému nákladu 5 000 výtisků si tak můžete být jisti, že námi vytvořená prezentace zaujme velké množství čtenářů. Budete tak mít příležitost ukázat, že jste nedílnou součástí regionu Frýdecko-Místecka.

Zmiňovaný článek na základě Vašich podnětů vytvoří tým kreativních textařů a textařek. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby. A samozřejmě Vás budou informovat i o datu dodání hotových knih.

Lysá hora

Slova chvály od zapojených starostů a ředitelů

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

UkázkFRÝDEK-MÍSTEK A OKOLÍ Z NEBE

Zapojte se i Vy

 

Projekt Frýdek-Místek a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Martinem Zouzalem na telefonním čísle +420 736 761 450 nebo na mailové adrese

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Martin Zouzal

Pin It on Pinterest

Share This