Kniha leteckých fotografií představí Frýdek-Místek z nové perspektivy

5. 02. 2024Právě připravujeme

Ředitelé firem, škol i nejrůznějších institucí a zařízení, starostové obcí a měst, hledáte reprezentativní dárek, který nezapadne a přinese obdarovaným radost? Chcete vybočit z řady a darovat zážitek, který se dnes cení více než lahvinka kvalitního vína? Máme pro vás jednoduché řešení.

Zapojte se do právě vznikající knihy, která vše zmiňované nabízí. Připravované druhé vydání knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe představí tento region z ptačí perspektivy!

Objevujte Frýdecko-Místecko z nebe

Na více jak sto stranách pro vás připravujeme nevšední pohledy na známá města a obce, ale i zapomenutá zákoutí v průběhu času. Těšit se můžete na Paskov, Frýdlant nad Ostravicí, Třinec, Jablunkov a v neposlední řadě i samotný Frýdek-Místek.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe
Ukázka z knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe

Zaujměte čtenáře

Největším benefitem jsou navíc poutavé články o vás v našich leteckých knihách zpracované nenásilnou a příjemnou formou. K tomu nám pomáhá tým šikovných textařů pod vedením Radky Srněnské. Nemusíte se tak bát, že po vás budeme chtít spisovatelský talent. Bohatě postačí, když nám prozradíte, co je u vás zajímavého a jedinečného, o čem se musí dozvědět všichni čtenáři knihy.

Nechybí ani anglický překlad

Je pro nás zcela přirozené tvořit knihy v českém jazyce, stejně jako v anglickém. O správné znění se stará náš tým překladatelů. A pokud si přejete mít text ještě v nějakém dalším jazyce, je to pro nás maličkost.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe
Ukázka z knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe

Vše budete mít pod kontrolou

Abyste si byli jistí, že všechno běží tak, jak má, bude s vámi v kontaktu náš koordinátor projektu. Ten vám bude pravidelně posílat e-maily o tom, v jaké fázi výroby se kniha nachází, kdy bude třeba odsouhlasit podobu vaší prezentace a kdy vám knihu doveze náš rozvozce.

Jak může vypadat Vaše prezentace? Podívejte se na ukázky z již vydaných knih

Ukázka prezentace z knih edice Česko z nebe
Ukázka dvoustránkové prezentace firmy
Ukázka prezentace z knih edice Česko z nebe
Ukázka jednostránkové prezentace obce
Ukázka čtvrtstránkové prezentace
Ukázky čvrtstránkové prezentace škol

Z letadla jsme už nafotili prakticky celou Českou republiku – podívejte se sami

Vydané knihy z edice Česko z nebe

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Kniha Zlínsko a Otrokovicko z nebe

Tento fascinující projekt, kniha „Zlínsko a Otrokovicko z nebe“, ukazuje krásu této oblasti z úplně nové perspektivy. Skrze neuvěřitelné snímky z nebe se podařilo odhalit dosud nepoznané detaily kraje, jehož pestrá historie a kultura se odráží v každém záběru.

Projekt byl prováděn s ohromnou pozorností k estetice i obsahu. Každá fotografie a každá část projektu nám poskytla jedinečný pohled na krajinu a architekturu tohoto úchvatného regionu. Kromě toho projekt nejen nahlédnul do minulosti, ale také nám přinesl vhled do současného života v tomto místě, což dává projektu zvláštní hloubku a autenticitu. Knihu

využíváme jako hodnotný dárek jak pro naše zaměstnance a studenty, tak pro zahraniční hosty, se kterými se setkáváme například v rámci programu Erasmus+. Všichni obdarovaní ocenili úsilí a vášeň, kterou autoři do své práce vložili.

Mgr. Bělaška Petr, Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická Zlín

Moravský Krumlov a okolí z nebe

Rád bych touto cestou moc poděkoval všem členům z CBS Nakladatelství Zlín za přípravu a realizaci krásné, fotografické knihy Moravského Krumlova a okolí. Vysoká úroveň profesionality, péče o zákazníka a výborná komunikace byla skvělým základem pro naši spolupráci. Kniha Moravský Krumlov a okolí z nebe je tak jedinečným a originálním dárkem pro každého, kdo by rád poznal okolí Moravského Krumlova.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Tomáš Pakosta, vedoucí vinařství Víno Perk, Agrodružstvo Miroslav

Pořízení originálního dárku za pár korun

Nebojte, nebudeme po vás chtít miliony a ani statisíce korun.

Kniha leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe 2. vydání společně s článkem o vás vyjde na pouhých 400,- Kč bez DPH v rámci balíčků. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné knihy, získáte hodnotný dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat zajímavým způsobem a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme knihy našim zákazníkům na e-shopu za 699,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a jakýchkoliv úprav.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe
Ukázka z knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe

Kniha podle vašeho gusta

Pro partnera, který chce mít něco speciálního, nabízíme knihu Frýdecko-Místecko z nebe upravenou na míru podle vašich přání. Můžete si tak vybrat, jak bude vypadat obálka vaší knihy, jakou bude mít barvu a fotografii, vložit své vlastní věnování a také vlastní úvodní slovo.

Ukázka z připravované knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe
Ukázka z knihy leteckých fotografií Frýdecko-Místecko z nebe

Naše projektová manažerka je tu pro vás

Projekt Frýdecko-Místecko z nebe startuje právě v těchto dnech. Pokud jste z tohoto regionu a kniha vás zaujala, ozvěte se nám!

Kniha má navíc omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naší regionální projektovou manažerkou. Miroslava Daranská vám je k dispozici na telefonním čísle +420 720 025 285i na e-mailu daranska@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Kniha má navíc omezenou kapacitu a proto příliš neváhejte!

Miroslava Daranská