Co je edice Česko z nebe?

Knihy vydávané v rámci edice Česko z nebe, představují naši krajinu prostřednictvím leteckých fotografiích.

Dosud v edici vyšlo více než 50 titulů, které zahrnují regionální řadu knih podle jednotlivých bývalých okresů (např. Olomoucko z nebe, Přerovsko z nebe, Pelhřimovsko z nebe, apod.), tituly celorepublikové (např. Česko z nebe) nebo tematické (Moravské hrady a zámky z nebe).

V této edici budou také vycházet knihy věnované městům, turistickým a samosprávným regionům.

Přehled připravovaných titulů

Česko z nebe

Unikátní edice leteckých fotografických knih, které zachycují celou Českou republiku, popř. Slovensko.

Mezi tyto knihy patří Česko z nebe, 101+101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko, ale také další unikátní tématicky zaměřené knihy, např. Moravské hrady a zámky z nebe.

Celorepublikové vydané tituly si můžete prohlédnout v našem e-shopu

Regiony z nebe

Česká republika je rozdělena do regionů, které korespondují s dřívějšími okresy. Podle těchto okresů jsou sestavené naše regionální knihy. Dosud vyšlo více než 40 titulů a našim cílem je zmapovat pohledem z nebe celou Českou republiku.

Pohledem „z nebe“ si můžete prohlédnout např. Olomoucko, Mostecko, Kutnohorsko, Domažlicko, Chrudimsko, Liberecko, Prostějovsko, Znojemsko, Kroměřížsko, Zlínsko a další.

Přehled vydaných regionálních titulů najdete v našem e-shopu

Autor Milan Paprčka vznik knih popisuje takto:

„Po několikaletém létání nad Slovenskem jsem se rozhodl v roce 2012 začít objevovat z nebe i Česko. Musím uznat, že je to úplně jiná krajina než naše hornaté a bouřlivé Slovensko. Česko mi připadá jako pohádková země. Z nebe jsou vidět malebné vesničky a návsi s jezírky, o kus dál zase nádherné zámky nebo dominantní hrady. Velkým zážitkem pro mě bylo letět okolo úchvatných historických měst. Do české krajiny jsem se opravdu zamiloval a velmi rád se s Vámi podělím o to, jak jsem Česko z nebe viděl.“

Milan Paprčka je podnikatelem, pilotem, cestovatelem a dobrodruhem. Podnikat začal již v 18-ti letech a později založil vydavatelství CBS, které již druhé desetiletí přináší firmám a samosprávám v Česku a na Slovensku originální a nezaměnitelné propagační produkty.
Edice leteckých knih je výsledkem jeho velké vášně k létání. Mezi jeho další záliby patří také  osobní rozvoj, extrémní zimní plavání, cestování na motorce, psaní cestopisů, hra na kytaru a fujaru, příroda a všechny druhy zimních a letních sportů. Je otcem 4 krásných dcer. Jeho snem je svou prací proslavit Česko a Slovensko.

Milan Paprčka

jednatel a majitel, CBS Nakladatelství s.r.o.

Publikace z edice Česko z nebe vznikají za podpory partnerů. Města, obce, firmy a další instituce si mohou konkrétní titul objednat ještě před tiskem, díky čemuž získávají v knize svou prezentaci. Pěkná kniha se tak stává nejen informačně bohatší, ale zároveň může posloužit jako zajímavá prezentace a hodnotný dar pro partnery nebo občany.

Knihy vycházejí v několikatisícovém nákladu a jsou distribuovány do knihkupectví či informačních center v celé ČR.

Chcete být součástí takové knihy leteckých fotografií vašeho regionu? Představte si, že dáváte klientům nebo zaměstnancům dárek – hodnotnou knihu, v níž se píše i o vás.

Pro více informací nás kontaktujte

Pin It on Pinterest

Share This