Připravujeme novou knihu Kralovice a okolí z nebe

26. 01. 2021Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme knihu leteckých fotografií z ORP Kralovice – KRALOVICE A OKOLÍ Z NEBE

Vydejte se na vzdušnou pouť nad krajinou, v níž se střídají roviny s romantickými údolími a hlubokými lesy a která se během staletí proměnila v téměř bezednou pokladnici architektonických skvostů. To jsou Kralovice a okolí. Všechny jejich krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize Kralovice a okolí z nebe.

Potěšte své okolí originálním dárkem

Chcete překvapit zastupitele Vaší obce, obchodní partnery, žáky Vaší školy či zaměstnance originálním dárkem? Marně si lámete hlavou, co pořídit jako poděkování za jejich dosavadní práci? Pak pro Vás máme dárek, který potěší každého obdarovaného! Věnujte jim knihu leteckých fotografií Kralovic a okolí!

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území. Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy prezentace zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Kralovic a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku Kyjovska z nebe.

Ukázka z připravované knihy Kralovice a okolí z nebe

Propagujte se zajímavěji

Zapojením se do projektu ale nezískáte jen knihy leteckých fotografií Kralovic a okolí. Navíc budete mít možnost se propagovat zajímavým způsobem.

Tým našich kreativních textařů a textařek o Vaší obci, firmě či škole vytvoří poutavý článek, ve kterém představí Vaši historii, činnost i úspěchy široké veřejnosti. Budete tak mít příležitost ukázat, že jste nedílnou součástí regionu Kralovice. Vaším jediným úkolem bude pouze korektura výsledné podoby. Projektoví koordinátoři s Vámi budou v kontaktu, budou Vás informovat o aktuálním stavu knihy, řešit s Vámi korektury i všechna Vaše přání a potřeby.

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Ukázka z připravované knihy Kralovice a okolí z nebe

Věděli jste, že…

  • zlato se ve městě Manětín těžilo pravděpodobně už v pozdní době halštatské a celkové množství získaného zlata se odhaduje na desítky kilogramů? Stopy po těžba jsou patrné například v okolí potoka Kačina, Malého potoka nebo podél Manětínského potoka přibližně mezi Manětínem, Nečtinami a Mezím.
  • významnou obyvatelkou obce Mrtník byla tzv. „mrtnická bába“, která byla na severu Plzně známa svými léčitelskými schopnostmi a napravování zlomenin?
  • hospodářský dvůr Rohy z 16. století byl založen pány z Kolovrat, za svou dnešní barokní podobu vděčí přestavbě provedenou plaskými cisterciáky? V areálu je hodnotná především hlavní budova a kamenná stodolou s tesanými portály se znaky plaského kláštera z roku 1735. Západně od dvora roste památný Rožský dub.
  • v centru vsi Brodeslavy je malý rybník a obdélná kaplička z roku 1877 se dvěma věžičkami? Vsí protéká Brodeslavský potok.
Ukázka z připravované knihy Kralovice a okolí z nebe

Zapojte se i Vy

Projekt Kralovice a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším projektovou manažerkou Lenkou Dadokovou na telefonním čísle +420 606 850 322 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Ukázka z připravované knihy Kralovice a okolí z nebe

Pin It on Pinterest

Share This