Do Moravského Krumlova nejen na dobrou kávu, ale i na křest nové knihy leteckých fotografií Moravský Krumlov a okolí z nebe

9. 09. 2022Křty knih, Novinky

Nedávno jsme vydali knihu, které vám představí jeden z nejzajímavějších a nejrozmanitějších koutů jižní Moravy – Moravský Krumlov a okolí z nebe. V okolí Moravského Krumlova se snoubí krása hlubokých lesů s úrodnými rovinami Dyjsko-svrateckého úvalu, prosluněnými vinicemi a sady, ale i s divočinou v údolí řeky Jihlavy. Už jen samotný pohled na Moravský Krumlov usazený v ohbí řeky Rokytné je nádherným překvapením. Není také divu, vždyť vypadá jako dvojče Českého Krumlova omývaného vodami Vltavy.

Ukázka z knihy leteckých fotografií Moravský Krumlov a okolí z nebe

KŘEST KNIHY S VŮNÍ DOBRÉ KÁVY

Každá kniha si zaslouží důstojný vstup do knižního života a proto i knihu MORAVSKÝ KRUMLOV A OKOLÍ Z NEBE chceme slavnostně představit čtenářům a vyprovodit ji do čtenářského světa.
Stane se tak přímo v srdci Moravského Krumlova, v kavárně Johnny Coffee, v pátek 16. 9. 2022 v 18. hodin.

Pozvánka na křest knihy Moravský Krumlov a okolí z nebe

Kavárnu a pražírnu kávy Johnny Coffee najdete v Moravském Krumlově v nově zrekonstruované budově Králova dvora, stojícího v blízkosti zámku. Silné zdi Králova dvora, postaveného na počátku 19. století, udržují stálou teplotu a vlhkost, díky čemuž jsou tyto prostory velmi vhodné pro uskladnění pražených i nepražených kávových zrn. Prostory kavárny s příjemným posezením jsou také využívány jako malá galerie, venku se pro změnu pravidelně pořádají menší hudební akce, které ještě zpříjemní už tak téměř dokonalou atmosféru k vychutnání toho nejvoňavějšího šálku kávy, jaký jste kdy drželi v ruce.

A právě v rámci hudebního večera proběhne křest knihy Moravský Krumlov a okolí z nebe. Kmotry se stanou starosta z Vedrovic, pan Richard Janderka a pánové z Johnny Coffee 🙂

Jste srdečně zváni!

Kavárna Johnny Coffee Moravský Krumlov

Pin It on Pinterest

Share This