Letecké video – MOJE OBEC Z NEBE

Vyrobíme profesionální letecké video Vaší obce, abychom lidem umožnili proletět se nad Vaší obcí a poznat ji z nebe.

O co se jedná? V podstatě je letecké video podobným produktem jako je letecké fotografování, ale místo fotoaparátu používá posádka letadla videokameru, respektive, rovnou 2 kamery.

První kamera je 360-stupňová a je umístěná na konci křídla. Zachycuje širokoúhlé celkové záběry na obec. Druhou kameru obsluhuje kameraman v kabině letadla a slouží na přiblížení detailů v obci.

Stejně jako u leteckého fotografování se jedná o šikmé natáčení obce a zaměřujeme se na všechny zastavěné části v katastru obce.  Video má délku cca 1 – 5 minut podle velikosti obce a slouží hlavně pro propagační účely. Dosah takového videa je až 6 x větší než fotografie.

Podívejte se na ukázku leteckého videa obce Strání

Jedná se o základní video obohacené o letecké filmování objektů

Co se všechno natáčí?

Scénář videa je jednoduchý a jednotný pro všechny obce:

  1. V úvodu videa se zobrazí znak a název obce
  2. Po úvodu se zobrazí celkové záběry obce z různých stran
  3. Následují jednotlivé části obce
  4. Pokud jste partnery v našich regionálních knihách a pokud budete chtít, využijeme na závěr videa i text o Vaší obci z edice Česko z nebe
  5. Video končí adresou webových stránek obce

Letecké filmování objektů

Video si můžete obohatit i o detaily na dominanty obce nebo důležité objekty, které chcete zachytit z menší výšky (150–300 m). Pro Vaši lepší představu, jak vypadají tyto objety nafilmované, se podívejte na toto ukázkové video:

Žádné starosti

Zákazník nemá s výrobou videa žádné další starosti, stačí si letecké video objednat a o zbytek už se postaráme my. Hudbu k videu vybereme z naší databáze, ale pokud má starosta nějaké speciální přání, je možné za příplatek udělat úpravy na přání dle zákazníka.

Co obsahuje balíček leteckého videa?

Hotové sestříhané a ozvučené video ve Full HD kvalitě dostane zákazník na praktické USB kartě. Z videa je možné vytvořit i fotografie ve webové kvalitě.

Na USB kartě je také zdrojové neupravené video, které se může použít pro další zpracování, např. pro jiné videa, které mu budou zpracovávat jiné firmy. Ke všem videím dostane zákazník také licenční práva na volné používání.

CBS Nakladatelství bude toto video propagovat i na svých sociálních sítích Česko z nebe.

Kdy si letecké video objednat?

Termíny objednávek jsou stejné jako u leteckého fotografování – na daný rok je přijímáme vždy od ledna do konce března. Po tomto termínu budete zařazení do letového plánu na další rok.

 

Splňujeme všechny legislativní normy a jsme držiteli licence pro letecké fotografování.

Máme několikaleté zkušenosti s natáčením propagačních videí pro obce (záběry ze země a letecké), vyrobili jsme jich několik set. Čistě letecké videa jsou novinkou.

Používáme profesionální techniku, máme vlastní posádku a letadla. Můžeme tak nabídnout příznivou cenu.

Něco navíc?

Líbí se Vám letecké video, ale pro Vaši obec chcete něco speciálního? Máte v obci zajímavou historii, kterou byste rádi do videa vložili? Znělku? Fotografii významné budovy nebo  rodáků? Chcete připsat nějaké důležité informace pro obyvatele nebo návštěvníky Vaší obce? Vložit jinou hudbu? Titulky?

Všechno je možné. V tomto případě Vám uděláme Video na míru. Použijeme natočené video v jeho maximální délce a upravíme podle Vašeho přání.

Další možností je tzv. Videomapa, jejímž základem je letecké video, které je obohaceno o popis částí obce, ulic, budov a důležitých objektů v obci, vodstva, lyžařských středisek nebo jiných sportovních a rekreačních zařízení. Délka videomapy je cca 2-5 minut.

Podívejte se, jak vypadá letecké video obce Selce ve variantě Videomapy

Umožněte lidem proletět se nad Vaší obcí a poznat ji z nebe!

CBS Nakladatelství s.r.o.

Vodní 1972, 760 01 Zlín
Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556
530 02 Pardubice

Kontakty

+420 774 479 544

Otevírací doba centrála Zlín
Po - Pá: 8 - 16 hodin

Webové stránky

www.cbs-cesko.cz
www.malovane-mapy.cz
www.ceskoznebe.cz
www.carovnecesko.cz

Pin It on Pinterest

Share This