Připravujeme Lounsko z nebe

4. 09. 2020Novinky, Právě připravujeme

Nasaďte si křídla ptáků a prolétněte se nad krajinou prastarou, kterou v dávných dobách ovládal slovanský kmen Lučanů. Je to krajina úrodných polí a chmelnic, krajina, kterou kráčely dějiny – Lounsko. Tento pozoruhodný kraj si budete moci prohlédnout v právě připravované knize leteckých fotografií LOUNSKO Z NEBE.  

Prohlédněte si Lounsko očima ptáků a pilotů

Trefa do modrého

Knihy leteckých fotografií jsou výborným způsobem, jak zviditelnit svoji obec, město, firmu či školu.

První část knihy tvoří nevšední pohledy na známá místa i neznámá zákoutí – můžete si tak prohlédnout, jak vypadá Váš kraj z ptačí perspektivy. Věřte, že ten výhled jim budete závidět.

V druhé části knihy budete mít prezentaci své firmy, školy nebo obce. S průměrným nákladem 5 000 knih si tak můžete být jisti, že se o Vás dozví velké množství lidí. A kdo ví, třeba z toho vznikne i spolupráce s novým obchodním partnerem.

Určitě si teď říkáte, jak kniha vypadá. V tom případě se podívejte sem, mimo jiné zde najdete i ukázky již vydaných knih.

Lounsko z nebe
Louny

Propagujte se zajímavěji

Zaujali jsme Vás? Vězte, že výše zmiňovaná prezentace v knize Vás nebude stát žádnou námahu – na základě Vašich informací a zajímavých tipů článek vytvoří šikovný tým textařů a textařek. Vy už jen ve spolupráci s koordinátory projektu odsouhlasíte finální podobu.

Tato prezentace se navíc vyskytne hned na několika místech, čtenáři Vás tak budou mít neustále na očích. Získáte tím jedinečnou možnost propagace s perfektním zacílením v daném regionu, budete tak mít možnost oslovit prakticky celé Lounsko.

Chcete důkaz, že kniha leteckých fotografií je ta správná volba? Přečtěte si recenze našich spokojených zákazníků z řad starostů, majitelů firem i ředitelů škol.

Zámek Nový Hrad, Jimlín

Vše vyřídíme za Vás

Jako každá dobrá nabídka, i tato je kapacitně omezena. Projekt startujeme právě v těchto dnech a s naším regionálním projektovým manažerem Jiřím Dvořákem se tak bude moci spojit na telefonním čísle +420 724 410 777 nebo na mailové adrese .  

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tak neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Lounsko z nebe

Věděli jste, že…

  • v Žatci se díky jeho starobylé podobě natáčí ročně několik filmů, seriálů a reklam? Asi nejznámější je seriálová tvorba České televize Náměstíčko, Náves, Příkopy, Nemocnice na kraji města či Já Mattoni.
  • vývěr minerálního pramenu Luna se nachází v parku mezi Vladimirskou a Cítolibskou ulicí v Lounech? Voda vyvěrá z 1233 metrů hlubokého vrtu z let 1962–1963.
  • nejstarší prokazatelné osídlení Podbořanska je datováno do neolitu? Na blízkém vrchu Rubín se údajně nacházelo bájné slovanské hradiště Wogastisburg, u nějž se roku 631 nebo 632 odehrála bitva mezi Sámovou říší a králem Dagobertem.
  • podle některých psychotroniků je chrám Panny Marie v Panenském Týnci postaven na silné zóně s pozitivní energií? I kvůli tomu je nejznámější památkou v městečku a ročně ho navštíví stovky lidí, oblíbený je také jako místo svatebních obřadů.
  • Oldřichův dub v obci Peruc je spojen s českými dějinami? Podle pověsti potkal zde přemyslovský kníže Oldřich Boženu, kterou poté pojal za ženu, a z jejich nelegitimního svazku se narodil jeho jediný syn, pozdější kníže Břetislav I.
Žatec

Pin It on Pinterest

Share This