Připravujeme knihu Milevsko a okolí z nebe

24. 11. 2021Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Milevsko – MILEVSKO A OKOLÍ Z NEBE

Nasaďte si křídla ptáků a prolétněte se s námi nad krajinou starodávnou, v níž ožívají staré legendy a toulání je povoleno. Omámeni kouzelným zvoněním kostelních zvonů a vánočním pastýřským troubením stanete na několik cenných chvil nad Milevskem – tou kolébkou jihočeských klášterů. To a mnohem více nabízí právě Milevsko a jeho okolí. Všechny jeho krásy si navíc budete moci vychutnat v připravované knize leteckých fotografií Milevsko a okolí z nebe.

Věděli jste, že…

  • v Muzeu v Praze je uchováno mosazné pečetidlo a otisk pečetě z roku 1388 obce Vlksice?
  • za obcí Hrazany se nachází chráněná krajinná oblast, ve které jsou k vidění pozůstatky po době ledové v podobě množství natlačených žulových balvanů zvané Kamenné moře v lokalitě Kněz? V okolní přírodě se navíc nachází velké množství chráněných druhů.
  • z obce Borovany pochází předci amerického astronauta Eugena Cernana, který v roce 1972 přistál na Měsíci?
  • název obce Kovářov pochází od kovářského řemesla? Pravděpodobně zde vedla jedna z tras Zlaté stezky, kde byl Kovářov zastávkou pro kování koní. Na kovářskou tradici odkazuje i dnešní znak, kde je kromě pšeničných a ovesných klasů přítomna podkova.
Ukázka z připravované knihy Milevsko a okolí z nebe

Poděkujte okolí originálním dárkem

Chcete překvapit zastupitele Vaší obce, obchodní partnery, žáky Vaší školy či zaměstnance originálním dárkem? Marně si lámete hlavu, co pořídit jako poděkování za jejich dosavadní práci? Chcete na vítání občánků potěšit rodiče zajímavým upomínkovým dárkem?

Pak pro Vás máme tip! Věnujte jim knihu leteckých fotografií Milevsko a okolí z nebe!

Ukázka z připravované knihy Milevsko a okolí z nebe

Poznejte každou obec Milevska z nebe

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy prezentace zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásy Milevska a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy z SO ORP Hranice – HRANICE A OKOLÍ Z NEBE

Ukázka z připravované knihy Milevsko a okolí z nebe

Dejte o sobě vědět zajímavým způsobem

Nemusíte se bát, nebudeme po Vás chtít, abyste se stali spisovateli nebo textaři. Bohatě postačí, když nám prozradíte, čím se Vaše obec liší od ostatních, co je na Vaší firmě zajímavého a nebo proč by budoucí žáci a studenti měli nastoupit právě k Vám na školu. Naše textařka z těchto indícií postaví příběh a grafik ho zakomponuje do dané strany knihy.

Navíc s Vámi budeme v kontaktu. Naši šikovní koordinátoři Vás budou informovat, v jaké fázi se projekt nachází, kdy je potřeba provést korekturu a kdy se konečně dočkáte svých knih. Budete mít přehled jako byste s námi seděli v kanceláři.

Spokojení starostové a ředitelé

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené recenze.

Milevsko a okolí z nebe

Zapojte se i Vy

 

Projekt Milevsko a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem. Jozef Caban je Vám k dispozici na telefonním čísle +420 777 720 236 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Jozef Caban

Pin It on Pinterest

Share This