I Mnichovo Hradiště a jeho okolí bude mít svou knihu „z nebe“

6. 09. 2021Novinky, Právě připravujeme

Připravujeme knihu leteckých fotografií z SO ORP Mnichovo Hradiště – Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Nasaďte si křísla a prolétněte se s námi nad regionem, který je jednou ze vstupních bran do kraje skalních věží a klikatých rozsedlin. Poznejte díky jedinečným fotografiím Mnichovo Hradiště a jeho blízké okolí tak, jak ho znají jen ptáci a posádky letadel. Připravovaná kniha Mnichovo Hradiště a okolí z nebe bude mít mnoho co nabídnout.

 

Poznejte Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Věděli jste, že…

  • v 19. století byl na místě bývalého Kláštera Hradiště v dnešní obci Klášter Hradiště nad Jizerou postaven pivovar Klášter? Z původní architektury se zachoval severní portál příčné lodi konventního kostela s bohatě zdobeným rostlinným dekorem přibližně z roku 1260, kusy zdiva konventního chrámu a laický kostel.
  • dominantou Příhrazských skal je skalní útvar pojmenovaný Kobylí hlava? Uvnitř skalního města se nalézá vytesaná modlitebna Hynšta. Ta v 17. století sloužila jako úkryt Českým bratřím. V oblasti jsou i zbytky hrádků ze 13. století.
  • Boseňská lípa je největším stromem CHKO Český ráj a středních Čech? V roce 1999 byly v rámci projektu záchrany genofondu památných stromů z lípy odebrány rouby.
  • v roce 1936 v červenci na velké lidové slavnosti v obci Horní Bukovina bylo otevřeno místní koupaliště, které si obec postavila z vlastních peněz, za velkého nadšení i finanční pomoci místních občanů? V současné době je pokládáno bukovinské koupaliště za jedno z nejhezčích v okolí, protože leží v klidné lesnaté krajině údolí potoka Zábrdky na pokraji Českého ráje.
Ukázka z připravované knihy Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Obdarujte druhé originálním dárkem

Chcete překvapit zastupitele Vaší obce, obchodní partnery, žáky Vaší školy či zaměstnance originálním dárkem? Marně si lámete hlavou, co pořídit jako poděkování za jejich dosavadní práci? Chcete na vítání občánků potěšit rodiče zajímavým upomínkovým dárkem? A neradi opakujete již tradiční a očekávanou lahev vína či dárkový koš?

Pak pro Vás máme tip! Věnujte jim knihu leteckých fotografií Mnichovo Hradiště a okolí z nebe!

Ukázka z připravované knihy Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Prohlédněte si každou obec z nebe

Každý, kdo bude knihou listovat, si může vychutnat jedinečné pohledy z letadla na svoji obec, oblíbené místo či památku. Jelikož se nově zaměřujeme na obce s rozšířenou působností a jejich okolí, můžete se těšit na velmi zajímavé snímky ze všech koutů tohoto území.

Oproti regionálním knihám máme ještě jednu novinku. V regionálních knihách byly vždy prezentace zapojených obcí, firem, škol či farností v zadní části. Nově budou mít zapojené obce prezentace vždy u svého snímku v první fotografické části knihy. Na jednom místě tak bude moci čtenář obdivovat krásyMnichova Hradiště a přilehlých obcí a zároveň se o nich dozvědět zajímavé informace.

Zaujali jsme Vás? Podívejte se na ukázku knihy Hranice a okolí z nebe.

Ukázka z připravované knihy Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Dejte o sobě vědět zajímavým způsobem

Možná si říkáte, k čemu vám bude prezentace v takové knize. V dnešní době se na každého hrnou reklamy ze všech stran – ať už v novinách, televizi, na ulici nebo dokonce v telefonu. Zaujmout tak přesyceného potencionálního zákazníka či partnera je skutečně náročná práce.

My ale partnery knih propagujeme jinak. Chceme čtenářům prostřednictvím prezentací ukázat, jak je konkrétní obec krásná a zajímavá, jak se která firma zapojuje do regionálního dění či co podnikají žáci místních škol. Každý, kdo si knihu otevře, si tak o vaší organizaci udělá pozitivní obrázek.

Ukázka z připravované knihy Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Recenze spokojených starostů a ředitelů

Kniha je vyvedena v českém i anglickém jazyce, vychutnají si ji tak i Vaši zahraniční partneři a přátelé. Bez problémů ale můžeme zpracovat i další jazykové mutace Vaší prezentace.

Že se jedná o originální dárek můžou potvrdit i starostové a ředitelé, kteří naše knihy mají – podívejte se na jejich spokojené reference.

Mnichovo Hradiště a okolí z nebe

Zapojte se i Vy

 

Projekt Mnichovo Hradiště a okolí z nebe startuje právě v těchto dnech. Kniha má ale omezenou kapacitu, proto příliš neváhejte a spojte se s naším regionálním projektovým manažerem Tomášem Klepáčkem na telefonním čísle +420 723 803 993 nebo na mailové adrese .

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se Vám ozveme sami.

Tomáš Klepáček

Pin It on Pinterest

Share This