Novinky pro letecké fotografování 2020

30. 01. 2020Letecké snímkování, Novinky

Letecké fotografování pro obce, města nebo firmy už je trvalou součástí portfolia produktů CBS Nakladatelství. Za těch 16 let a stovky letových hodin, kdy se leteckému fotografování věnujeme, jsme nasbírali spoustu zkušeností, které nám pomohly zdokonalit naši práci.

Každým rokem se nám zvyšuje počet objednávek na letecké fotografování, ale počet dnů, kdy je krásné počasí a dá se fotografovat, je stále stejný. Proto jsme nachystali několik novinek, které nám pomohou efektivně a kvalitně nafotit velké množství obcí, dodržet výhodnou cenu a ještě věnovat zákazníkovi něco navíc – tu pomyslnou „třešničku na dortu“.

Co je letos nového

Fotit začínáme na jaře, za pěkného počasí, kdy se tráva zazelená a krajina se „probudí“ do jasných barev. Než ale vyletí první posádka, čeká nás několik měsíců příprav.

Vedle standardních činností, které jsou nezbytné pro každoroční fotografování (servis všech letadel, příprava mapových podkladů, školení nových členů posádek, servis a testování potřebné techniky, apod.), jsme zavedli i několik novinek:

 • Na palubě každého letadla je instalován iPad s programem AirNavPro s potřebnými mapami ČR a SR, který výrazně zlepší identifikaci zástavby v daném katastru. Minimalizuje nafocení jiné části obce, než té objednané.
 • Používáme praktičtější verze papírových map se zaznačenými body potřebnými k fotografování.
 • Věnujeme také více času a více pozornosti na samotnou přípravu před fotografováním, což obnáší hlavně pečlivou kontrolu zaznačení všech lokalit v letových plánech a mapových podkladech. Zvýšila se také výstupní kontrola.
 • Posílili jsme tým o vedoucího fotoletu, manažera a koordinátora leteckého fotografování a správce databáze fotografií.

Ale nezapomínáme i na samotného zákazníka.

 • Letos jsme vyšli vstříc požadavkům na fotografování menších areálů než je obec a nabízíme starostům, ředitelům škol nebo majitelům firem cenově výhodné fotografování areálu školy nebo firmy.
 • Všechny výsledné fotografie zákazník dostane na praktické USB kartě. Fotografie jsou ve vysoké kvalitě, která umožňuje tisk obrovských rozměrů.
 • Každý zákazník dostane jako poděkování i speciální fotografii „PLANETA OBEC“

Objednávejte do 31. 3. 2020!

Stejně jako každý rok, uzavíráme objednávky na konci března. Po tomto datu se letový plán uzavře a pozdější zájemci se do něj dostanou až další rok. Bez přísného dodržování tohoto termínu bychom nemohli zákazníkům nabízet kvalitní služby za příznivé ceny.

Ale i naše kapacity nejsou nafukovací a může se stát, že se letový plán naplní už před 31. 3. 2020. V tom případě musíme ukončit objednávání dříve. Proto neváhejte a objednejte si fotografování včas!

Věděli jste, že…

 • máme více než 16 let zkušeností
 • už více jak 4 500 českých a slovenských starostů využilo letecké fotografování CBS
 • spolupracujeme s více než 6 500 obcemi a městy
 • v loňském roce jsme nafotili více než 100 škol a školních areálů
 • máme všechna potřebná povolení a licence

Pin It on Pinterest

Share This