Čarovná Horná Nitra

9788081441585
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-58-5
Značka: Čarovné Slovensko
Autoři: Slovenští fotografové
Rok vydání: 2018
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 144
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Trenčínský kraj
Není to naše první kniha o horní Nitře. Před dvěma roky jsme vydali knihu Horná Nitra z neba, která byla specifická leteckými pohledy na celý region. Už tehdy se zrodila myšlenka, že nejlepší fotografie z tohoto regionu udělají místní fotografové, kteří zde žijí a dobře poznají každý kout tohoto regionu. A dokáží zachytit i obyčejné místo neobyčejným způsobem. Na této knize se podílelo přesně 24 fotografů a jejich 83 unikátních fotografií.

Milí čtenáři, tato kniha vám má ukázat, že horní Nitra, to nejsou jen Bojnice, Vtáčník a Kľak. Kniha vám představí region horní Nitry od prvních jarních dnů přes hřejivé letní, barevné podzimní až po chladivé dny zimní. Nepleťte si ji však s turistickým průvodcem. Nemá vás provázet abecedně turistickými atrakcemi. Má hlubší úkol, provázet vás vašimi vlastními emocemi, které se ve vás budou střídat tak, jak se na čarovné horní Nitře střídají roční období.

Poznejte horní Nitru prostřednictvím kouzelných fotografií těch nejlepších fotografů z tohoto regionu!


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This