Čarovné Dolné Považie

9788081441561
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-56-1
Značka: Čarovné Slovensko
Autoři: Slovenští fotografové
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 144
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Trnavský kraj
Romantika v poli. Většina fotografických knih se zaměřuje na pohoří. Tato je ale jiná Dolní Pováží je s výjimkou kousku Malých Karpat rovinaté území.

Vychutnejte si Dolní Pováží kouzelně! Čarovně!

Slovensko má mnoho tváří a podob. Může se pochlubit horami, které u nás v Česku nemáme. Slováci jsou naši bratři, přestože nás dělí státní hranice. Mnoho z nás Slováky a Slovensko milujeme. Pojďte se podívat na krásy Slovenska, jak je kouzelným způsobem zachytili fotografové. Pojďte se podívat, jak je Slovensko Čarovné.

Milý čtenáři,

když budeš listovat v této knize, budeš ohromen emocemi, které vycházejí i z obyčejných míst. Mléčná cesta nad kukuřičným polem v tobě zanechá stejně silný pocit jako tatranské pleso. Dalším živlem této knihy je voda, které je na Pováží požehnaně. Najdeš ji zde ve všech skupenstvích a snad i ve všech barvách. Poslední ingrediencí dokonalé fotografické knihy je architektura. A tu nám pomohli staří mistři, kteří postavili malebné památky v celé této podmanivé zemi. Pokud od nynějška budeš procházet podél Váhu přes zlatem zalité pole nebo přes Trnavu nebo Piešťany věř, že po zhlédnutí této knihy budeš tato místa vnímat úplně jinak. Čarovně!

Unikátní edice Čarovné Slovensko vzniká díky ochotným fotografům a nemá obdobu nikde ve světe. Postupně připravujeme další knihy s nádhernými fotografiemi o každém slovenském regionu.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This