Čarovné Donovaly

9788081441660
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 9788081441660
Značka: Čarovné Slovensko
Autoři: Martin Kmeť a kolektiv
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 136
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Banskobystrický kraj

Známé turistické a lyžařské středisko Donovaly vám přinášíme pohledem jakým ho určitě neznáte. Čarovným!

Okolí Donoval oplývá krásou, široko daleko nevídanou. Leží totiž v širokém horském sedle na pomezí Starohorských vrchů a Velké Fatry. Široký a hluboký přechod mezi dvěma velkými horskými masivy odedávna umožňoval lidem, aby právě tudy vedly jejich cesty. Postupně začali v horách hledat drahé kovy, pást dobytek či kácet dřevo. Nakonec se zde i usadili a udělali více než dobře. Vždyť kde může být člověku lépe než přímo v lůně malebné přírody,

Horská obec Donovaly se nachází severně od Banské Bystrice v horském sedle mezi pohořími Velká Fatra a Starohorské vrchy. Tvoří ji sedm původních osad: Bully, Polianka, Mistríky, Mišúty, Hanesy, Sliačany a Donovaly. Název obce byl pojmenován podle největší z nich. Obec Donovaly patří mezi nejvýznamnější střediska cestovního ruchu v regionu, které nabízí plnohodnotné sportovní a rekreační možnosti během celého roku.


Kniha Čarovné Donovaly ukazuje malebná zákoutí zachycená okem profesionálního fotografa. Těch kouzelných záběrů zde najdete několik. Každá fotografie v této knize vyjadřuje emoci člověka, příběh fotografa, kterému se podařilo zachytit okamžik plynutí času někdy i zcela obyčejného místa.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE


Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This