Šlapanice a okolí Brna z nebe

978-80-88259-85-5
629 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-85-5
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Kamil Glovňa, Jakub Chovan
Autoři fotografií: CBS Flying Team (Milan Paprčka, Ing. Kamil Glovňa, Ing. Jakub Chovan, Ing. Matúš Krajňák, Juraj Jankovič, Mgr. Marcel Bosnyák)
Autoři textů: Radka Srněnská
Rok vydání: 2021
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Vazba: Pevná
Jazyk: český, anglický
Země: Česká republika
Kraj: Jihomoravský kraj

Kniha leteckých fotografií ORP Šlapanice

Česko z nebe

Kde byla svedena nejtěžší tanková bitva 2. světové války, jak rozlehlé bylo bojiště slavné bitvy u Slavkova a co všechno ukrývá malebné údolí říčky Bobravy? To vše a mnohem více se dozvíte při listování touto knihou.

Nasedněte do letadla a seznamte se pohledem z výšky s oblastí ORP Šlapanice (obec s rozšířenou působností). Při pohledu z výšky Vás upoutají zejména vesničky s upravenými centry, krásnými kapličkami a kostelíky. Jejich červené střechy vykukují mezi hustými lesy, upoutají pozornost uprostřed rozlehlých polí. Tento region je zároveň velmi bohatý na nejrůznější architektonické památky. Ať už jde o zámky a zámečky, kostely nebo památníky válečných střetů.

V knize si prohlédnete jak z nebe vypadají nejen města a obce Šlapanice, Vranov, Ořechov mano Újezd u Brna, ale i další půvabné zámky, kostely, rozhledny a další zajímavá místa tohoto regionu: zámek Sokolnice, barokní chrám Narození Panny Marie ve Vranově, mokerský vápencový lom, který patří k největším na Brněnsku, březinský kostel Panny Marie Matky církve, který posvětil Svatý otec Jan Pavel II. v roce 1990, nebo první mírový památník v Evropě, kterým je Mohyla míru na Prackém kopci .

Uvidíte např. tyto obce a města: Podolí, Velatice, Mokrá-Horákov, Ochoz u Brna, Kanice, Kovalovice, Sivice, Tvarožná, Blažovice, Jiříkovice, Ponětovice, Prace, Řícmanice a další zajímavá místa tohoto regionu.

A je toho mnohem víc, co v knize uvidíte netradičním pohledem. Přesvědčte se a prolistujte si knihu online.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Šlapanice a okolí Brna z nebe

Věříme, že čtenáře, kteří tento region neznají, Šlapanice a jejich okolí překvapí stejně příjemně jako nás. A ty, kteří jsou zde doma, kniha potěší netradičními pohledy na známá místa.

Kniha potěší každého milovníka tohoto regionu, ať už místního nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje.

Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This