Česko dětem 2

MM00101
99 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Rok vydání: 2018
Vydání: 2.
Rozměr: B1 (87 x 65 cm)
Země: Česká republika
Malba mapy: Dodo Maár
Malby objektů: Bc. Lucie Marková Holíková, Táňa Marešová, Ing. arch. Jaroslav Staněk, Mária Beňová, Mgr. Art. Šárka Hyklová, Vlado Šuster
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě
ISBN: 978-80-88259-22-0
Značka: Malované mapy

Ručně malovaná mapa Česko dětem 2 je druhé vydání velmi úspěšné mapy věnované dětem. Cílem mapy je poutavou malovanou formou přilákat ty nejmenší k poznávání vlastní země, jejích zajímavostí a krás. A zároveň zvýraznit místa a aktivity v České republice, které jsou právě pro ty nejmenší a jejich rodiny zajímavým tipem na výlet a návštěvu.

Malované mapy

Naučnou formu mapy doplňuje i zábavná hra (na zadní straně mapy), která provádí děti Českou republikou ve společnosti našich maskotů – Vrtulky a Paletky. Při hře si děti prohloubí či zopakují své znalosti o ČR.

V mapě je zakresleno 155 hradů a zámků, 12 památek zapsaných na seznamu světového kulturního dědictví Unesco, jsou zde vyznačeny hvězdárny, zábavné parky, zoologické zahrady, volně přístupné zříceniny, jeskyně a přírodní zajímavosti.


Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování.

Prohlédněte si interaktivní podobu mapy

Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This