101 + 101 leteckých pohledů na Česko a Slovensko

978-80-88259-54-1
629 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-54-1
Značka: Česko z nebe
Autoři: Bohuš Schwarzbacher, Martina Grznárová
Autoři fotografií: CBS Flying Team (Milan Paprčka, Ing. Jakub Chovan, Kamil Glovňa, Bc. Simona Nádašiová, Ing. Matúš Krajňák, Peter Cíger, Ondřej Javořík, Petra Seifertová, Jana Paprčková)
Autoři textů: Radka Srněnská, Martina Grznárová, DiS., Mgr. Gabriela Bömchesová, Mgr. Miriama Polohová, Jana Fronková, Ing. Miroslav Lupták, Ing. Matej Schwarzbacher
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 320
Vazba: Pevná
Jazyk: český, slovenský, anglický
Země: Česká a Slovenská republika

Unikátní kniha vydávaná k 101. výročí vzniku Československa, která obsahuje výběr nejkrásnějších leteckých fotografií obou republik - 101 fotografií z Česka a 101 fotografií ze Slovenska.

Česko z nebe

Češi a Slováci žijí vedle sebe v míru už po staletí a i po rozdělení společné republiky k sobě mají velmi blízko. Také CBS vydavatelství je česko-slovenské a když majitel CBS Milan Paprčka přišel s myšlenkou vydat společnou knihu, okamžitě se toho chytili redaktoři – autoři této knihy Bohuš Schwarzbacher ze Slovenska a Martina Grznárová z Česka.

Udělali výběr a popis těch nejkrásnějších leteckých fotografií ze stovek letů a statisíců záběrů, které během několika let vytvořili naši letci z CBS Flying Teamu. Obchodní týmy z obou republik se pustily do několikaměsíčního oslovování vybraného okruhu potenciálních partnerů, koordinátoři pracovali s partnery na vzhledu jejich prezentací. Na knize pracovalo více jak 40 lidí a nakonec jsme po téměř roční práci vytvořili nejrozsáhlejší knihu, jakou jsme kdy vydali.

Touto knihou chceme i my vyjádřit, že jako kolegové z obou různých států patříme k sobě. Že když se spojíme ke vzájemné spolupráci, máme dohromady mnohem větší sílu než každý zvlášť. A že se máme rádi jako možná žádné dva jiné národy na světě..


Kniha symbolicky propojí obě země a na více než 300 stranách představí ty nejkrásnější letecké pohledy na české a slovenské dominanty. Má 2 varianty – českou a slovenskou, je psána ve třech jazycích – češtině, slovenštině a angličtině. Proto bude vhodná jako dárek pro vaše zahraniční kolegy a přátele.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte online


Tak tedy prolétněte se prostřednictvím této knihy nad Českem a Slovenskem. Objevte divokost slovenské hornaté krajiny a pohádkovou pohodu krajiny české.

Prohlédněte si z výšky slavná starobylá města Prahu, Český Krumlov anebo Banskou Štiavnici. Obleťte legendami opředené hory Praděd, Kriváň či Kráľovu hoľu. Kopírujte krajinu spolu s životadárnými řekami Váhem, Labem i Vltavou, nadchněte se velikostí a krásou Spišského hradu, Děvína, Hluboké a mnohými dalšími. Anebo jen zapojte fantazii při pohledu na různé obrazce, které jsou v běžné krajině viditelné jen shora a naši letci je pro vás zachytili.

Objevte Česko a Slovensko jejich pohledem, který se vám možná ještě nenaskytl. Z nebe!


Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This