Benešovsko z nebe

978-80-88259-46-6
499 Kč
Vyprodáno
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-46-6
Značka: Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Ing. Jakub Chovan
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Ing Jakub Chovan), Amido-letecké snímky, s.r.o.Marek Bažant
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Martina Oralová
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 144
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Středočeský kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Benešov

Česko z nebe

Tento region je malebným krajem s množstvím přírodních zajímavostí, historických památek, kostelů, zámků i hradů.

Pohledem z nebe v knize uvidíte hrad Český Šternberk, tyčící se nad řekou Sázavou, dřevěnou rozhlednu korunující vrchol bájného Blaníku, zákruty vodní nádrže Švihov nebo jednu z nejnavštěvovanějších památek u nás - zámek Konopiště. Samotné město Benešov při večerním světle a s horkovzdušnými balóny bylo pro autory fotografií tím největším zážitkem. Přesvědčte se i vy, že Benešovsko pohledem ptáků a pilotů je opravdu nádherné.

Podívejte se na města a malebné vesnice tohoto regionu, zajímavá zákoutí, významné památky, dominanty, přírodní scenérie, které při pohledu ze země nemůžete spatřit. Jako na dlani budete mít Masarykovo náměstí v centru Benešova, areál zámku Tloskov, vodní nádrž Slapy, zámek Vrchotovy Janovice, televizní vysílač Votice - Mezivrata nebo zámek Jemniště. V knize najdete také letecké záběry na obce a města Bystřice, Olbramovice, Jankov, Veliš, Vlašim, Kamberk, Česchtice, Bernartice, Sázavu, Chářovice a spoustu dalších unikátních pohledů na Benešovsko.

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Benešovska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte knihu online

Kniha potěší každého milovníka Benešovska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve třech jazycích - v českém, anglickém a německém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This