Blanensko z nebe

978-80-88259-72-5
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-72-5
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Martina Grznárová, Tibor Skalka
Autoři fotografií: CBS Flying Team (Milan Paprčka, Ing. Matúš Krajňák, Ing. Kamil Glovňa, Ing. Jakub Chovan, Bc. Simona Nádašiová, Ing. Jozef Priesol, PhD.), Petr Buchta, Jaroslav Horák, Martin Geršl, DATA PROCON s.r.o. – Michal Studený, archiv obce Olomučany
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Martina Oralová, Martina Grznárová, DiS.
Rok vydání: 2020
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 168
Vazba: Pevná
Jazyk: český, anglický
Země: Česká republika
Kraj: Jihomoravský kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Blansko

Česko z nebe

Jak vypadá region bohatě zdobený hustými lesy s vystupujícími skalními útvary? Jaká tajemství ukrývá hustá mlha? Neváhejte a prolistujte tuto knihu. Region Blanensko se vám nyní představuje pohledem dosud nepoznaným – z nebe!
Většina má představu, že na Blanensku a hlavně v Moravském krasu najde nádheru více než 1 000 jeskyní. A zaměřuje svou pozornost hlavně na ně.
Tato kniha je ale překvapí a dá jim nahlédnout i do jiných koutů tohoto výjimečného regionu. Na tomto kousku země je k vidění velké množství hradů, zámků a přírodních krás, které jsou ukryty běžnému pohledu nám pozemským tvorům. Jsou to malebná města a vesnice tohoto kraje Blanensko, Boskovicko, Letovicko, Malá Haná, Kunštátsko, Olešnicko.
Pohled ptáků z nebe, to je relax, prostor pro obrovský rozhled. Díky moderním technologiím přiblíží dominanty území anebo jednotlivých obcí a měst a jejich detaily i nám, kteří nemáme tu možnost zhlédnout tyto krásy.
Nehledejte v knize jenom obce nebo města, to by byla trochu nuda. Oranžové střechy a zelená tráva není záměr této knihy, ale pestrost, originalita záběrů, překvapivost, rovněž i doba focení jednotlivých fotografií je jiná a o to zvláštnější než ostatní záběry, které můžete vidět ve většině propagačních materiálů daného regionu. Ale i pohled na místo již tak známé, vyfocené v jiné době, v jiném období může přinést překvapivé záběry.
Ponořte se do knihy, odložte denní starosti, nechte se unést, předávejte své prožitky dál. Potom budete stejně jako my pomáhat „cestovnímu ruchu růst“. Bude to potřebovat.
V knize si prohlédnete j ak z nebe vypadají obce Blansko, Boskovice, Lipůvka, Malá Lhota, Rájec-Jestřebí, Petrovice, Sloup, Vavřinec, Vilémovice, Jedovnice, Rudice, Olomučany, Adamov, Křtiny, Němčice, Ludíkov, Kořenec, Velké Opatovice, Uhřice a další.

A je toho mnohem víc, co v knize uvidíte netradičním pohledem. Přesvědčte se a prolistujte si knihu online.PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte onlineVěříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět tento region z malého letadla. Kniha potěší každého milovníka Blanenska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.


Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This