Bratislava z neba

9788081441486
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-48-6
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Jozef Priesol, Milan Paprčka, Mariana Kubáňová
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 168
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Bratislavský kraj
Bratislava, hlavní město Slovenska. Krasavice na Dunaji

Na krásném modrém Dunaji leží jedna krasavice, do které se mnozí už zamilovali. Podobně jako Johann Strauss, o němž se říká, že právě v Bratislavě zkomponoval první takty světoznámého valčíku.

Do jejích kouzelných historických uliček, do romantických procházek podél Dunaji nebo do jejího dynamického mladého života se zamilujete i vy.
Díky své poloze na břehu Dunaje a na úpatí Malých Karpat lákala Bratislava už odpradávna. K nejvýznamnějším obdobím její bohaté historie patří období, kdy byla hlavním městem Uherska a korunovačním městem uherských králů a královen.

Jednou z typických dominant Bratislavy je, nad Dunajem se tyčící, Bratislavský hrad. Pod hradem, v romantických uličkách Starého Města, najdete pohromadě téměř celou historii královské Bratislavy. A i díky své útulnosti neustále přitahuje statisíce turistů z celého světa.

Bratislava nazývají Krasavicí na Dunaji. Při pohledu shora si tento přívlastek plně zaslouží. A tato kniha vám to naplno ukáže.

Inspirujte se a přijeďte Bratislavu zažít!PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This