Chrudimsko z nebe

978-80-88259-43-5
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-43-5
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka a kolektiv
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Ing. Matúš Krajňák, Bc. Simona Nádašiová), Miroslav Kinc
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Martina Bilíková
Rok vydání: 2019
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Pardubický kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Chrudim

Česko z nebe

Jak vypadá region spjatý s koňmi z ptačí perspektivy? Viděli jste pohled do samého nitra vápenky? Prohlédněte si kraj protkaný kostely a rozhlednami jinak. Z nebe!
V knize uvidíte unikátní letecké pohledy na město Chrudim, jeho překrásné historické centrum a jeho dominantu - arciděkanský kostel Nanebevzetí Panny Mariea. Pohledem z nebe také uvidíte významný barokní kostel sv. Bartoloměje v Heřmanově Městci nebo jeden z největších vápencových lomů v Česku v Prachovicích, zříceninu hradu Lichnice, zámek ve Slatiňanech nebo vodní nádrž Seč.

V knize najdete také letecké záběry na obce a města Hlinsko, Trhová Kamenice, Kočí, Stolany, Morašice, Třemošnice, Hošťalovice, Bylany, Lipovec, Ronov nad Doubravou, Svídnice, Nasavrky, Chrast, Trojovice, Hrochův Týnec, Vrbatův Kostelec, Skuteč, Proseč, Předhradí, Otradov, hrad Rychmburk, zámek Chroustovice, zřícenina hradu Košumberk, rozhledny Terezka a Vojtěchovská, vodní nádrž Křižanovice nebo Hamry. A to není výčet všech zajímavých míst, které v knize uvidíte.

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Chrudimska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.
Kniha potěší každého milovníka Chrudimska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.
Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistovat online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This