Dolné Považie z neba

9788081441073
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-07-3
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Milan Paprčka a Simona Nádašiová
Rok vydání: 2016
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 160
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Trnavský kraj
Slovenský region s prvním svobodným královským městem, které se také nazývá Malý Řím. Nejen Trnavu, Piešťany nebo Hlohovec vám přinášíme prostřednictvím unikátních leteckých fotografií. Otevřete tuto knihu a přesvědčte se sami, že je to jen zrnko velké mozaiky tohoto regionu ...
"I Slováci mají svůj Řím. Je sice malý a je bez papeže, ale existuje! Je jím město Trnava. Je to první svobodné královské město, s pověstnými věžemi kostelů, které městu dali pseudonym Malý Řím. Objevíme také světoznámé Piešťany, proslulé lázněmi, Kolonádním mostem, golfem nebo vojenským historickým muzeem. Historií protkaný region je plný zámků, které si naplno vychutnáte prostřednictvím nádherných leteckých záběrů. Podíváme se na Hlohovec, Voderady, Dolní Krupou, Leopoldov, Cífer, Galantu, Smolenický zámek nebo vodní mlýn v Tomášikově.

Nesmíme však zapomenout na krásnou přírodu bohatou na flóru a faunu, spjatou s vodou, a to zejména s nejdelší Slovenské řekou, s řekou Váh.

Zažijte i vy, to co vidí pilot či fotograf, když létá nespoutaně na obloze a nahlíží na krásy Slovenska z nebe. O tyto odhalené krásy se určitě podělte i se svými blízkými, a znásobíte tím vaše zážitky.


Čím je kniha Dolné Považie z neba výjimečná?

  • obsahuje více než 100 leteckých fotografií tohoto regionu
  • fotografie byly vyfocené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je v slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět, případně učební pomůcka
Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z neba. Autoři knihy vám svou vášeň k létání a pro fotografování předvedou prostřednictvím těchto knih skrze dech beroucích leteckých záběrů.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This