Frýdecko-Místecko z nebe

978-80-87724-91-0
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-87724-91-0
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka a kolektiv
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Ing. Matúš Krajňák, Bc. Simona Nádašiová, Richard Šlacký), Michal Polák, Tomáš Magnusek, Martin Hecko, Vladislav Saladyga, obec Dobrá
Autoři textů: Petra Šimková
Rok vydání: 2017
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Vazba: pevná
Země: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Frýdek-Místek

Česko z nebe

Kraj pod Beskydy s typicky roztroušenými sídly. Je těžké rozeznat kde jedna obec končí a kde začíná druhá. Kraj s magickou Lysou horou, která připomíná ležící postavu krásné ženy. S Olešnou a Šancí, hradem Hukvaldy, kostelem v Bystřici, Javorovým vrchem, či dvěma městy v jednom - s Frýdkem-Místkem.

V této knize se prostřednictvím 92 leteckých fotografií dozvíte, jak vypadají Vám známá místa z pohledu pilota letadla. Známá místa, která při pohledu shora mohou přinášet zcela nový prožitek.

Tato kniha je trvalou hodnotou. Stala se památkou na současnou podobu krajiny, ve které žijeme. Zcela jistě si najde cestu do rodinných knihoven, kde bude zaujímat čestné místo. Výborně se hodí jako nádherný a kvalitní dárek nejen lidem, kteří zde žijí nebo žili, ale všem, kteří mají ke krajině Frýdecka-Místecka vztah.

Texty v knize jsou dvojjazyčné - v českém a anglickém jazyce.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistovat online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This