Havlíčkobrodsko z nebe

978-80-88259-53-4
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-53-4
Značka: Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Martina Grznárová
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Ivana Krchnavá, Radovan Trnka)
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Martina Oralová
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Jazyk: čeština, angličtina
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Kraj Vysočina

Kniha leteckých fotografií okresu Havlíčkův Brod

Česko z nebe

Nechte se vtáhnout do regionu Havlíčkova Brodu, který svým jménem odkazuje na rodáka Karla Havlíčka Borovského. Tato kniha vám krajinu ukáže z jiného pohledu, a to očima ptáků. Uvidíte meandrující řeku Sázavu, která dodává vláhu přírodě Vysočiny, historii v podobě zřícenin, církevních staveb a mnoho dalšího.

Proleťte se nad tímto rozmanitým regionem. Jako na dlani budete mít Havlíčkův Brod, jehož historie sahá do 12. století, zámek Úsobí, hrad Lipnice, Boreckou skalku u Borku, zámek Světlá nad Sázavou nebo Klášter.

Podívejte se pohledem ptáků a pilotů na zdejší města a malebné vesnice, např. Dolní Krupou, Českou Bělou, Přibyslav, Bartoušov, Šlapanov, Štoky, Herálec, Okrouhlice, Chotěboř, Jitkov, Libici nad Doubravou, Vepříkov, Golčův Jeníkov, Chřenovice, Ledeč nad Sázavou, vodní nádrž Švihov a spoustu dalších unikátních pohledů na Havlíčkobrodsko.

Prolistujte si knihu online

Prolistujte online

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Havlíčkobrodska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Kniha potěší každého milovníka Havlíčkobrodska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This