Horehronie z neba

SKU 9788081441622
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Odkud a kam sahá Horehronie?

To je otázka! Jedna skupinka tvrdí, že je to až od Brezna nahoru a druhá skupinka by tam klidně zařadila i Zvolen. Další tvrdí, že je to Breznianský okres a jiní další, že bývalý okres Banská Bystrica.

Autoři si pro tuto knihu zvolili poslední variantu.

Horehronská příroda je nespoutaná, divoká, ale krásná. Všude samé kopce, hory, hory, lesy i studené doliny, které divoce a nemilosrdně protíná řeka Hron. Stáda krav a ovcí pasoucí se na stráních nejsou žádnou raritou.

K Horehroní neodmyslitelně patří i technické památky. Jedním z největších skvostů je Telgártská smyčka. Je součástí železniční trati Červená Skala - Margecany a patří mezi nejnáročnější železniční technické díla na Slovensku.

Takže, milí přátelé, kniha kterou vezmete do rukou - Horehronie z nebe, je nejen o nádherných leteckých fotografiích dokonalé přírody. Je také o lidech, kteří přestože v této kráse, ale o to v těžších podmínkách udržují tradice svého regionu a tvrdě, neúnavně pokračují v práci, ve šlépějích svých pradědů. A tak to učí i své děti ... A takové lidi na Horehroní opravdu můžete setkat.

Přejeme Vám příjemné čtení, a určitě doporučujeme návštěvu tohoto nádherného regionu.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This