Horná Nitra z neba

9788081440984
349 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81440-98-4
Značka: Edice Slovensko z neba
Autoři: Milan Paprčka a Simona Nádašiová
Rok vydání: 2016
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 144
Jazyk: slovenský, anglický
Vazba: pevná
Země: Slovenská republika
Kraj: Trenčínský kraj
Věděli jste, že Slovensko je skutečná hradní velmoc? Region Horní Nitra vás o tom přesvědčí! Ale můžete si zde užívat i blahodárné účinky lázní, nebo aktivně odpočívat v krásné přírodě. Tak se pojďme na tento region podívat trochu nevšedně. Z nebe.
Nejvýznamnějším, nejpohádkovější a nejnavštěvovanějším zámkem je ten Bojnický. Je postaven podle vzoru francouzských zámků na řece Loiře. Přeleťme o něco dál a nahlédněme nad kdysi nedobytný Oponický hrad, který dal podle pověsti postavit sám Svatopluk. Dále si prohlédněme Topoľčianský hrad, Uhrovský hrad nebo kaštiel v Brodzanech.


Určitě vám nedají spát ani pohledy z nebe na rozhlednu na vrchu Marhát, na Strážovské vrchy, Vtáčnik, Malou Maguru, a také vrchy Rokoš a Temeš. Horolezci zde mají svůj lezecký ráj, jestli je to Bílý kámen, Hrádok, kláštorská skala, Velký a Malý Grič. Dolina Remata zase ukrývá lyžařské středisko.

A toto je jen část zajímavých míst, které vám přinášíme pohledem pilota a fotografa, kteří vám odhalují Slovensko kousek po kousku. Aby vznikly tyto nevšední fotografie, museli spolu nalétat desítky hodin. Vězte, že to dělali s radostí, aby se mohli s vámi podělit o své zážitky. A vy se podělte o tyto krásné záběry z této knihy se svými přáteli či známými.

Čím je kniha Horná Nitra z neba výjimečná?

  • obsahuje přes 100 leteckých fotografií z tohoto regionu
  • fotografie byly focené z letadla v různých ročních obdobích
  • fotografie vznikaly několik let, a kniha vám je nabízí v jenom celku
  • je ve slovenské a anglické mutaci
  • je vhodná jako hodnotný dárek, prezentační předmět, případně učební pomůcka
Kniha je součástí unikátní edice leteckých knih Slovensko z nebe. Autoři knihy vám svou vášeň k létání a pro fotografování vyprávějí prostřednictvím těchto knih přes dech beroucí letecké záběry.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This