Klatovsko z nebe

978-80-88259-55-8
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-55-8
Značka: Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka a kolektiv
Autoři fotografií: CBS Flying team (Ing. Matúš Krajňák, Ing. Kamil Glovňa, Milan Paprčka, Ing Jakub Chovan), obec Nehodiv
Autoři textů: Radka Srněnská, Mgr. Martina Oralová
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 144
Vazba: Pevná
Jazyk: český, anglický, německý
Země: Česká republika
Kraj: Plzeňský kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Klatovy

Česko z nebe

Jak vypadá region v podhůří Šumavy z nebe? Podařilo se zachytit vodáky sjíždějící řeku Otavu? Neváhejte a prolistujte tuto knihu.

Klatovsko je kraj mlhavých blat a neproniknutelných lesů, zurčících potůčků a tajuplných jezer, k nebi se vypínajících hor a dalekých rozhledů, ztracených údolí a horských luk, ale také kraj pradávných keltských hradišť, historických měst, starobylých kostelů a velkolepých hradů.

Pohledem ptáků spatříte místa, jimž od počátku věků vládne příroda, i místa, kterým vdechl život člověk a ozdobil je svým dílem. Vstupte a nechte se unést úžasem nad krásou Klatovska.


Z výšky uvidíte malebné vesnice a města tohoto regionu, zajímavá zákoutí, významné památky, dominanty, přírodní scenérie, které při pohledu ze země nemůžete spatřit.

Jako na dlani budete mít Klatovy i kostel Narození Panny Marie v jeho centru, tvrz ve Štěpánovicích, zámek v Obytcích, obec Zborovy, Újezd u Plánice, jedno z nejkrásnějších děl architekta K. I. Dienzenhofera - kostel Narození Panny Marie v Nicově u Plánice, zámek Červené Poříčí, hrad Švihov, Kašperk, obec Vřeskovice, kamenolom u Ježov nebo u Rabí, rozhledna Bolfánek u Chudenice, zámek v Bezděkově, hrad a zámek Klenová, vodní nádrž Nýrsko, Černé, Čertovo a Prášilské jezero, gotický hrad Velhartice, město Hartmanice, obec Modrava, Srní, Žihobce, Hradlový most nad řekou Vydrou, město Sušice, Horažďovice, Čímické jezírko, obec Budětice, Myslív, Břežany, největší zříceninu v Čechách Rabí a spoustu dalších unikátních pohledů na Klatovsko.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte knihu online

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Klatovska z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.


Kniha potěší každého milovníka Klatovska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve třech jazycích - v českém, anglickém a německém.


Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This