Kolínsko

MM00105
60 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-23-7
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Rozměr: B1 (87 x 65 cm)
Země: Česká republika
Kraj: Středočeský kraj
Malba mapy: Mgr. Vladimír Šuster
Malby objektů: Bc. Lucie Marková Holíková, Ivo Rybařík, Mgr. Vladimír Šuster
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná mapa okresu Kolín

Malované mapy

Kdo by neznal písničku o Kolínu, který stojí v pěkné rovině? Vystoupejte na některou z vyhlídkových věží, a přesvědčte se sami, jestli je ta okolní rovina skutečně tak rovná. Uvidíte kraj, utvářený poklidným tokem Labe a tisíciletou lidskou činností. Kraj významných bitev, středověkých tvrzí, romantických zámků a dechovky.


Každá naše ručně malovaná mapa má svůj jedinečný erb, který znázorňuje osobnost regionu a jeho známé dominanty. V erbu mapy Kolínsko najdete Františka Kmocha, vodárnu v Kolíně, Lipanskou mohylu a Kolínskou řepařskou drážku.

Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické typografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost typografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Kolínska.


PROHLÉDNĚTE SI INTERAKTIVNÍ PODOBU MAPY

Interaktivní mapa


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu. Najdete zde také QR kód ke stáhnutí interaktivní mapy do mobilu.

Mapa je dvojjazyčná - povídání o zajímavostech v regionu na zadní straně jsou v českém a anglickém jazyce.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This