Královéhradecko

MM00106
60 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Rozměr: B1 (87 x 65 cm)
Země: Česká republika
Malba mapy: Mgr. Vladimír Šuster
Malby objektů: Bc. Lucie Marková Holíková, Mgr. Art. Šárka Hyklová, Mgr. Vladimír Šuster
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě
ISBN: 978-80-88259-18-3
Značka: Malované mapy
Kraj: Královéhradecký kraj

Ručně malovaná mapa okresu Hradec Králové

Malované mapy

Krajina kolem Hradce Králové je potěchou pro duši každého cestovatele. Je klidná a mírumilovná, prosluněné borové lesy střídají úrodná pole a životadárné řeky.

Skrývá však také mnohá překvapení a je jen na vás, která z nich objevíte. A malovaná mapa Královéhradecka vám k tomu pomůže.

Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické typografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost typografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Hradec Králové.


PROHLÉDNĚTE SI INTERAKTIVNÍ PODOBU MAPY

Interaktivní mapa

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech regionu a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu. Najdete zde také QR kód ke stáhnutí interaktivní mapy do mobilu. Součástí mapy je informační brožura o městech a obcích daného regionu.

Mapa je dvojjazyčná - povídání o zajímavostech v regionu na zadní straně jsou v českém a anglickém jazyce.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This