Mělnicko z nebe

978-80-88259-39-8
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-39-8
Značka: Edice Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Martina Grznárová, DiS
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Matúš Krajňák), Vladimír Bärtl, Tomáš Hora s.r.o.
Autoři textů: Radka Srněnská, Martina Grznárová DiS.
Rok vydání: 2019
Vydání: 1. vydání
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Vazba: Pevná
Země: Česká republika
Kraj: Středočeský kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Mělník

Česko z nebe

Kniha Mělnicko z nebe je dalším kamínkem v mozaice knih z regionů Česka - edice Česko z nebe, v níž přibližujeme jednotlivé české regiony pohledem letce.
Charakter Mělnicka je z velké části modelován našimi nejdelšími řekami Vltavou a Labem. Právě jejich soutok pod strmými mělnickými vinohrady, je vděčným objektem fotografů z nebe. Prostřednictvím této knihy se proletíte nejen nad Mělníkem nebo nad Kralupy nad Vltavou, ale i nad zdymadly a jinými říčními stavbami, pestrobarevnou krajinou, nádhernými zámky, jako jsou například Veltrusy nebo Liblice. Zlatým hřebem regionu je určitě hrad Kokořín uprostřed hustých zelených lesů.

V knize ale neuvidíte jen tato nejznámější místa, proletíte se nad zdánlivě obyčejnými obcemi, které nyní uvidíte neobyčejným pohledem. Z nebe.

Jsou to např. obce a města Hořín, Liběchov, Horní Počaply, Dolní Beřkovice, Olovnice, Zeměchy, Dolany nad Vltavou, Chvatěruby, Kostelec nad Labem, Nedomice, Tuhaň, Řepín, Chorušice, Kadlín, Mšeno, Nové Osinalice, Medonosy a další. V knize ale nejsou jen obce a města, zobrazuje i zajímavé linie polí, vinohradů a zahrad nebo na kompozici těžby obyčejného písku.

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Mělnicka z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.
Kniha potěší každého milovníka Mělnicka, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje.
Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistovat online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This