Malovaná cyklomapa Horný Šariš - Svidník a okolie deťom

9788081441783
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-78-3
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Prešovský kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Horný Šariš - Svidník a okolie deťom

Malované mapy

Na Horný Šariš se můžete vydat na toulky po zemi pěšky, na koni i na kole. Cyklistické trasy jsou pohodové, bez těžkých stoupání a s krásnými vyhlídkami.

Na této mapě nenajdete namáhavé trasy s těžkým stoupáním do kopců. Jezdit budete nahoru-dolů celkem v pohodičce a trasy jsou vhodné i rodiče, kteří si občas možná stěžují, že kola už nejsou pro ně. Zde to zvládnou úplně všichni. Nemusíte se bát ani rušných silnic a dopravních zácp. Auta zde moc nejezdí, a proto se bez obav můžete vydat objevovat nové i staré zajímavé místa.

Nezapomínejte však na bezpečnost - přilba, chrániče a reflexní prvky patří do základní výbavy.

Stejně si vezměte něco na zub a láhev s vodou. Pokud vám voda dojte, můžete si ji doplnit ze zdejších studánek. Minerální prameny zde vyvěrají přímo ze země a voda z nich je prostě super. Voda na Velké Domaši sice není pitná, ale můžete se vykoupat, zalovit si ryby nebo si jen na chvilku odpočinout na sluníčku.

Máte rádi historii a příběhy, které vyprávějí staré kostelíky? Na Hornom Šariši jich najdete hned několik. Dva jsou dokonce zařazeny v seznamu UNESCO. Kostelík v obci Bodružal je zasvěcený sv. Mikulášovi a ten v Ladomirovej zase sv. Michalovi. Oba jsou celé ze dřeva, mají krásné věžičky a uvnitř vypadají docela jako z pohádky.

A teď směle šlápněte do pedálů!

Co je na této malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This