Malovaná cyklomapa Podunajsko a Žitný ostrov deťom

9788081441769
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-808-1441-76-9
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Trnavský kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Podunajsko a Žitný ostrov deťom

Malované mapy

V Patincích objevíte nejjižnější bod Slovenska a také se můžete vykoupat. V Gabčíkovo vám vyrazí dech obrovské vodní dílo, kde se můžete projet na lodi. Na Žitném ostrově můžete navštívit některý z vodních mlýnů.
Na Žitný ostrov se dostanete samozřejmě i bez lodě, nemusíte přebrodit řeku a dokonce vám nehrozí ani mořská nemoc. Namísto toho zde můžete jen tak jezdit po cyklistických trasách, plánovat si výlety po přírodě a vůbec se přitom nezapotíte.
Země je rovinatá a s krásnou přírodou, objevíte zajímavé historické památky a vykoupat se můžete v termálních koupalištích, kde se bude líbit všem členům vaší rodiny. Vybrat si můžete z různých cyklostezek nebo si vymyslet a naplánovat svou vlastní. Můžete se vydat z Komárna do Kolárova, z Gabčíkova do Vojka, nebo z Číčova do Velkých Kosih. Všechny tyto trasy jsou nenáročné, takže je pohodlně zvládnete.

Chcete aby vaše dítě nebylo v zajetí počítačových her, tabletů či mobilů, ale aby se i hýbalo a mělo radost z pohybu? Tak neváhejte a začněte s ním aktivně sportovat. Cyklistika může být tou správnou volbou.

Nezapomínejte však na bezpečnost - přilba, chrániče a reflexní prvky patří do základní výbavy.

A teď směle šlápněte do pedálů!


Co je na této ručně malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This