Malovaná cyklomapa Stredný a Horný Gemer deťom

9788081441790
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-79-0
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Košický kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Stredný a Horný Gemer deťom

Malované mapy

Objevujte region Střední a Horní Gemet na dvou kolech s pomocí ručně malované cyklomapy.

O Gemeru byste měli vědět zejména to, že vám na jeho objevování jeden víkend stačit zcela jistě nebude. Nestihnete si prohlédnout všechny výhledy z hradních kopců ani podzemní jeskyně s krápníkovou výzdobou. Ani na muráňských konících se nenaučíte jezdit za několik hodin, chce to trpělivost a trošku odvahy.

Prohlédněte si Slovenský kras a vstoupit můžete i do Slovenského ráje. Pochopíte, proč i zahraniční turisté tento kraj rádi navštěvují. Tolik krásy na jednom místě jen tak snadno nenajdete.

Ačkoliv cyklostezky zde nejsou lehké a občas třeba pořádně šlápnout do pedálů, nenechte se odradit. Vždyť výlety si můžete rozdělit na menší části.

Například taková cyklomagistrála Slovenský kras má velmi mnoho vedlejších tras. Celý okruh měří 200 kilometrů a je vyznačen červenými značkami. Na mapě uvidíte, že prochází všemi místy, které se vyplatí vidět. Je to takový červený průvodcovský proužek, který vám dává tipy, kam vyrazit.

Vašimi dalšími průvodci po Gemeru mohou být i Rudohorská a Hnilecká cyklomagistrála. Nezapomeňte si tedy cesty dobře naplánovat. Potom vás nepřekvapí ani stoupání a budete přesně vědět, kam odbočit, abyste objevili něco nového a zajímavého.

Pokud máte rádi jeskyně, znovu se dobře podívejte do mapy. Kolik jste je napočítali? Jen jednu? Podívejte se ještě jednou. Je jich tu nejméně šest. Každá je něčím zajímavá a do některých se musíte pořádně obléci, abyste náhodou nenastydli. Výlety si přece nechcete pokazit nějakou nepříjemnou rýmou.

A nezapomeňte na bezpečnost - přilbu, reflexní prvky a chrániče.

A teď směle šlápněte do pedálů!


Co je na této ručně malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This