Malovaná cyklomapa Záhorie deťom

00000
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-68-4
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Trnavský kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Záhorie deťom

Malované mapy

Objevte krásy Záhoří na dvou kolech s pomocí naší malované cyklomapy Záhoří dětem.
Máte rádi kolo, ale táhnout ho do kopce se vám zase velmi nechce? Zajděte na Záhoří. Mnoho kopců zde nenajdete, a proto se můžete prohánět na kole nebo odsud vyrazit do okolních států.
Základem celé sítě cyklostezek na Záhoří jsou čtyři cyklomagistrály. Záhorská, Moravská, Kopaničiarská a Malokarpatská.
Záhorská, vede od Děvína přes Zohor, Malacky, Šaštín-Stráže, Holíč a Skalici do Senice. Provede vás po těch nejzajímavějších místech regionu a objevíte nové zákoutí západního Slovenska.
Moravská je o něco bezpečnější a začíná v krásném prostředí u řeky Moravy u Holíče, pokračuje přes Moravský Svätý Ján, kde se napojuje na Moravskou cyklostezku.
Kopaničářská v Senici navazuje na Záhorskou a spojuje region Záhoří s Povážím a Malokarpatská cyklomagistrála vede úpatím Malých Karpat z Vysoké u Moravy přes Lozorno do Plaveckého Petra a přes Bukovou do Trstína.
Všechny cyklomagistrály a ostatní vesnice, města a městečka jsou pospojovány dalšími menšími cyklostezkami. Zajet tedy můžete kamkoliv, stačí sledovat značky.
Na Záhoří jsou nenáročné trasy v nížinách, s rovným a upraveným asfaltem nebo náročnější trasy v pohoří Malých Karpat, kde je třeba pořádně šlápnout do pedálů.
A nezapomeňte na přilbu, reflexní prvky a chrániče!
Chcete aby Vaše dítě nebylo v zajetí počítačových her, tabletů či mobilů, ale aby se i hýbalo a mělo radost z pohybu? Tak neváhejte a začněte s ním aktivně sportovat. Cyklistika může být tou správnou volbou.

Jaké atrakce a možnosti tento region nabízí?

Není nic jednoduššího než si prohlédnout malovanou mapu Záhorie dětem a odhalit vše, co je v regionu Záhoří krásné a zajímavé. Vyberte si svůj cíl a připravte se na cyklovýpravu například do Holíče a Skalice, do Senice, nebo Moravskou cyklostezkou ze Záhoří z Brodského do Bratislavy podél moravsko-slovenské a potom rakousko-slovenské hranice.


Co je na této ručně malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This