Malovaná cyklomapa Gemer - Malohont deťom

9788081441714
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-71-4
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Banskobystrický kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapy Gemer - Malohont deťom

Malované mapy

Naplňte si batohy, sbalte mapu a vyrazte za dobrodružstvími od Tisovce a Jelšavy až po maďarskou hranici nebo od Fiľakovo až po Tornaľu. Objevte krajinu vyhaslých sopek v Cerové vrchovině, Drienčanský kras, jeskyně, vodní nádrže či skvělou vodu na koupání v Teplém vrchu.

V Sirku-Červeňanech je zase zachovalá vysoká pec, která kdysi sloužila na zpracování železné rudy. Při práci můžete vidět různé řemeslníky: krajkáře, šindeláře, hrnčíře nebo šikovné hospodyňky, které vedle vší práce stíhají ještě i tkát nádherné koberce.
Gemersko-malohontský region je plný různorodých cyklistických tras. Spojují města a vesnice, v nichž vždy objevíte něco nového, zajímavého a možná i zcela nečekaného. Cestičky jsou zvlněné, ale nečekají vás žádné těžké tratě, které byste vy nebo vaše kola nezvládli.

Pojedete po klidných cestách, kde nejezdí mnoho aut. Ale stále myslete i na bezpečnost, reflexní prvky a přilbu.

Na svých toulkách uvidíte množství krásných míst, hrady na kopcích, zámečky a občas zakopnete i o nějaké archeologické naleziště. Na Gotické cestě objevíte krásné staré kostelíky a v nich malby starých mistrů. Po dlouhém dni v sedle kola si můžete odpočinout v lázních nebo ochutnat to, co tento skvělý region nabízí.


Zkuste tyto zajímavé trasy:
  • Rimavské Brezovo - Drienčany
  • Teplý Vrch - Dražice - Velký Blh
  • Koniarski cyklostezka
  • Teplý Vrch - Rovné
Chcete aby vaše dítě nebylo v zajetí počítačových her, tabletů či mobilů, ale aby se i hýbalo a mělo radost z pohybu? Tak neváhejte a začněte s ním aktivně sportovat. Cyklistika může být tou správnou volbou.

Co je na této malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This