Malovaná cyklomapa Hont deťom

9788081441677
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-67-7
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Banskobystrický kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Hont deťom

Malované mapy

Slovensko si můžete prohlédnout různými způsoby. Pokud nechcete, aby vás bolely nohy, sedněte na kola. Uvidíte toho mnohem více za krátký čas a nebudete mít žádný problém s parkováním. Tak pojďme spolu objevit region nacházející se v jihozápadní části středního Slovenska - Hont.

Na kolech s pohonem dvou nohou uvidíte všechny zajímavosti Hontu a kromě toho budete mít skvělý pocit z toho, že jste trasu s přehledem zvládli.

Za vámi zůstanou jen pokořené kopce, vrchy, doliny, hrady i potoky. No, jen si to představte: vyberete si trasu a po celém dni objevování si užijete koupání v tajchu (to jsou takové malé jezírka) nebo na nějakém koupališti. Nebo se na toulkách městy najednou ocitnete na jarmarku, koncertu nebo na slavnostech, které jste vůbec neplánovali. No není to úžasné?

Cyklostezky Hontu se dají jet na obyčejných i horských kolech, stačí si jen správně vybrat a naplánovat cestu.


Chcete aby vaše dítě nebylo v zajetí počítačových her, tabletů či mobilů, ale aby se i hýbalo a mělo radost z pohybu? Tak neváhejte a začněte s ním aktivně sportovat. Cyklistika může být tou správnou volbou.

Co je na této malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This