Malovaná cyklomapa Horehronie deťom

9788081442292
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81442-29-2
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Banskobystrický kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Horehronie deťom

Malované mapy

Objevujte region Horehroní na dvou kolech s pomocí ručně malované cyklomapy.

Horehroní je region, o kterém se hodně mluví, zpívá a občas se vyskytne i v nějakých básních. Krásná krajina plná hor, údolí, maličkých vesniček a historických míst.

Mezi nejznámější obce patří Polomka, Heľpa, Šumiac, Mýto pod Ďumbierom nebo Čierny Balog. Při návštěvě Horehroní byste neměli vynechat Čiernohorskou železnici, Telgártskou smyčku nebo Chmarošský viadukt.

Zde najdete nevšední zážitky v horách pro dobrodruhy i romantiky, tajemné příběhy a místa na objevování pro všechny, kterým nechybí zvědavost. Projet se můžete národními parky Nízké Tatry, Muránská planina, Slovenský ráj nebo přes malebné vesničky a města.

Projeďme se společně Horehroním - začneme v údolí řeky Hron pod Kráľovou hoľou. Vydáme se buď na západ okolo vzácných meandrů řeky nebo na sever, kde nás obklopují Nízké Tatry. Když se podíváme na jih uvidíme hřbety Slovenského rudohoří.


Horehronské kopce ale dají pořádně zabrat všem. Pokud si chceme trošku usnadnit šlapání do pedálů, můžeme využít elektrokola. Půjčoven a nabíjecích míst je v okolí mnoho. Dobrou volbou pro absolvování výletu je i použití cyklobusů. Celým Horehroním vede přes 850 km cykloturistických tras.


Nezapomínejte však na bezpečnost - přilba, chrániče a reflexní prvky patří do základní výbavy.

A teď směle šlápněte do pedálů!


Co je na malované cyklomapě Horehronie deťom zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This