Malovaná cyklomapa Horný Šariš – Bardejov deťom

9788081441691
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-69-1
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Prešovský kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Horný Šariš – Bardejov deťom

Malované mapy

Objevujte region Horní Šariš - Bardejov na dvou kolech s pomocí ručně malované cyklomapy.

Chcete vědět, jak vypadá východ Slovenska? Sedněte na kola a vyzkoušejte si atmosféru divokého západu a italského temperamentu na vlastní kůži.
Na rychlé mluvení v šarišském nářečí a rusínském jazyce si rychle zvyknete, a určitě si zatančíte i na romskou muziku. Ta zde udává takt v zábavě, a zahraje vám i při šlapání do pedálů.
Provoz je na Horním Šariši klidnější. Na venkovských cestách nepotkáte auto i několik hodin, a můžete si užívat jízdu po zdejší krajině.
Bardejov a jeho okolí se vám bude také líbit. Krásné centrum a jen několik kilometrů vzdálené lázně s léčivou vodou a křupavými oplatkami. Mňam!
Na cestách zde potkáte hodně cyklistů ze Slovenska i z Polska, kam se můžete podívat i vy. Hranice jsou nedaleko a udělat si zahraniční cyklistickou dovolenou, to se nepodaří jen tak každý den. Zdejší pohraničí je příjemně smíšené, potkáte Slováky v Polsku a Poláky na Slovensku. Kromě zvláštní smíšeniny jazyků se míchají i kuchyně. Můžete ochutnat "fajnotky" z obou zemí nebo vstoupit do těch nejkrásnějších dřevěných kostelíků, které jsou zapsány v seznamu světového dědictví UNESCO. Mnoho lidí z celého světa si je chodí prohlédnout. Ani vy je nevynechejte.
A nezapomeňte na bezpečnost - přilbu, reflexní prvky a chrániče.

Chcete aby vaše dítě nebylo v zajetí počítačových her, tabletů či mobilů, ale aby se i hýbalo a mělo radost z pohybu? Tak neváhejte a začněte s ním aktivně sportovat. Cyklistika může být tou správnou volbou.


Co je na této malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This