Malovaná cyklomapa Liptov deťom

9788081441721
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-72-1
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Žilinský kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Liptov deťom

Malované mapy

Objevujte region Liptova na dvou kolech s pomocí ručně malované cyklomapy.

Když se řekne Liptov, představíte si Liptovskou Maru, Nízké Tatry, zelené kopce, doliny a vesničky. Cyklotrasy po Liptově jsou skutečně krásné a zejména zajímavé.
Čeká vás toulání se krajem a objevování různých kulturních památek, míst, kudy kdysi s odfukováním projížděli vlaky. Pokud máte raději pořádnou jízdu s dávkou adrenalinu, i to se na Liptově dá zažít. Vždyť kdo by nechtěl slyšet v uších svištět vítr a hnát se dolů kopcem na pořádně vyladěném bajku?

Liptov je místo pro zábavu, objevování, koupání, ale i pořádný adrenalin. Tento region můžete objevovat během celého roku a stále vás něčím překvapí. V létě vás čekají koupaliště, Liptovská Mara, rozhledny, rychlé sjezdy na kolech a také hrady, zámky, na které se vyplatí vylézt. Zchladit se pak můžete v jeskyních, z nichž jedna je opravdu ledová. Uvidíte velké vodopády, které se s hukotem řítí dolů a slabší povahy by snad mohly i vystrašit. Ale bát se vůbec nemusíte, Liptov je skutečně překrásný.

Aby vaše cyklotoulky byly bezpečnější, je kolo třeba pořádně vybavit - především nelze zapomínat na přilbu, reflexní prvky a chrániče.


Chcete aby Vaše dítě nebylo v zajetí počítačových her, tabletů či mobilů, ale aby se i hýbalo a mělo radost z pohybu? Tak neváhejte a začněte s ním aktivně sportovat. Cyklistika může být tou správnou volbou.Nezapomínejte však na bezpečnost - přilba, chrániče a reflexní prvky patří do základní výbavy.

A teď směle šlápněte do pedálů!


Co je na této ručně malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This