Malovaná cyklomapa Turiec a Kremnicko deťom

9788081441592
129 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-81441-59-2
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Jazyk: slovenský
Země: Slovensko
Kraj: Banskobystrický kraj
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná cyklomapa Turiec a Kremnicko deťom

Malované mapy

Poklady se schovávají v tajných chodbách starých dolů v hustých lesích, ale některé máte přímo na dlani. Pojďte s námi objevovat dva regiony, Turiec a Kremnice, kde vás čeká zajímavá historie, krásné výhledy, zábava na koupalištích a zdolávání kopců a dolin.

Cyklostezky, které křižují Turiec a Kremnice jsou docela v pohodě, a ty, které jsou delší nebo náročnější, si jednoduše rozdělíte na části a užijete si je mnohem víc. Proč? Neboť na každé trase je tolik zajížděk a různých míst k zastavení, že vám žádné přetížení z cyklistiky nehrozí. Zvládnou to i rodiče nebo děti, kteří si stěžují, že nemají "kondičku". Vyberte pro ně raději kratší trasu a klidně jim můžete slíbit, že si odpočinete pokaždé, když jim dojdou síly.
Ačkoliv cyklostezky určují, kudy máte jet, nemusíte je brát tak vážně. Vyberte si místa, která chcete vidět. Určitě se vám bude líbit Kremnice. Můžete si udělat výlet po středověkých hradech, objevovat kaštiely nebo zajít za vodou a tobogány.
Navíc, kola můžete kdekoliv zaparkovat, nemusíte se bát dopravních zácp a dostanete se na nich i po těch nejužších uličkách. Ty vás dovedou k rozhlednám, kterých je tu nepočítaně, převedou vás přes národní parky i na koupaliště. Postavit se můžete do středu Evropy nebo si můžete vyzkoušet své síly v lanových parcích.
Jednoduše, možností je "habaděj"! Proto plánujte a měňte své plány podle chuti. Nemusíte se přece spěchat. Objevování potřebuje čas.
A nezapomeňte na bezpečnost - přilbu, reflexní prvky a chrániče.

Vytáhněte děti ze zajetí počítačových her, tabletů a mobilů, aby se rozhýbali a měli radost z pohybu! Tak neváhejte a začněte s nimi aktivně sportovat. Cyklistika může být tou správnou volbou.


Jaké atrakce a možnosti tento region nabízí?
Rozprostřete si malovanou mapu Turiec a Kremnicko dětem a odhalíte všechno, co je v těchto regionech krásné a zajímavé. Vyberte si svůj cíl a cyklovýprava například do Gaderské doliny či k některému ze zdejších hradů může začít.


Co je na této ručně malované cyklomapě zajímavé a výjimečné?

  • krajina na mapě je zachycena z perspektivy, ve které se snadno orientujete
  • obsahuje bezpečné cyklostezky ověřené Slovenským cykloklubem
  • obsahuje všechny významné zajímavosti regionu
  • pro děti je v mapě i soutěž
  • kresbičky do mapy tvořily děti ze zdejšího regionu a děti z dětských domovů


Partnery projektu jsou: Slovenský cykloklub, nadace Úsměv jako dar, Dětská tour Petra Sagana a další subjekty tohoto regionu.


Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech, popis cyklotras včetně výškových profilů a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu.


Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This