Olomoucko z nebe

978-80-88259-51-0
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-51-0
Značka: Česko z nebe
Autoři: Milan Paprčka, Martina Grznárová
Autoři fotografií: CBS Flying team (Milan Paprčka, Ing. Jakub Chovan, Matúš Krajňák, Dušan Hein), Milan Horný, Filmondo, Michal Daneš
Autoři textů: Radka Srněnská, Martina Grznárová, DiS.
Rok vydání: 2019
Vydání: 1.
Rozměr: 25,2 x 17,1 cm
Počet stran: 128
Vazba: Pevná
Jazyk: čeština, angličtina
Země: Česká republika
Kraj: Olomoucký kraj

Kniha leteckých fotografií okresu Olomouc

Česko z nebe

V půvabné krajině osídlené bodrými a rozvážnými Hanáky najdete místa věhlasná i nenápadná. Na východě ji obklopují Oderské vrchy a Nízký Jeseník, ze severu hory Hrubého Jeseníku a z jihozápadu svahy Zábřežské a Drahanské vrchoviny s výrazným vrcholem Velkého Kosíře, kterému se říká „Hanácký Mont Blanc“.
Proleťte se nad tímto krajem a poznejte ho jiným, netradičním pohledem – z nebe.
Uvidíte známé poutní místo - chrám Navštívení Panny Marie na Svatém Kopečku, vedle stojící Zoo Olomouc s 32 metrů vysokou rozhlednou, Olomouc s Arcibiskupským palácem, uličkami, náměstími a malebnými zákoutími nebo sloupem Nejsvětější Trojice.
Proletíte se i nad městečkem Šternberk, jemuž vévodí mohutný hrad, nad královským městem Uničov, uvidíte půvabnou Litovel nazývanou Hanáckými Benátkami. A čeká vás krása přímo pohádková – jeden z nejkrásnějších našich hradů, Bouzov. A je toho mnohem více, co vám Olomoucko nabídne. Zámek v Náměšti na Hané, krajinu ozdobenou mnoha kapličkami, kříži a božími mukami, krajinu utvářenou řekou Moravou v Litovelském Pomoraví ,úrodné lány, stinné hájky, ale i vysoké kopce a množství jedinečných památek.

Prolistujte si knihu online

Prolistujte online

Věříme, milí čtenáři, že tyto pohledy ve vás zanechají stejný zážitek jako letci, kterému bylo dopřáno vidět region Olomoucka z malého letadla. Kniha vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst v druhé části knihy.

Kniha potěší každého milovníka Olomoucka, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje. Může být také svědkem dnešní podoby regionu, ke kterému se budeme po několika letech vracet a vzpomínat.

Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This