Opavsko z nebe

SKU 978-80-88259-17-6
299 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Kniha leteckých fotografií okresu Opava

Česko z nebe

Fotografové létali a při hranicích s Polskem a zachytili shora opevnění, která měla chránit naše hranice, no moc využita nebyla. Kroužili nad vlnícími se meandry Opavy i Moravice, mezi zářivými poli s řepkou, aby je mohli zajímavým způsobem vyfotografovat. Nad Vlkštejnem se pozdravili s vodáky.

Byli uchváceni nejen starou architekturou Opavy či Hradce nad Moravicí, ale i množstvím staveb z počátku industrializace postavených v zajímavém novogotickém slohu. V knize uvidíte i záběry zachytávající okamžiky, jako například fotbalový zápas či tenis z výšky 300 metrů.

Na konci knihy najdete popis zajímavých obcí, kterým záleží na rozvoji regionu, taktéž i popis institucí, které podpořily tento projekt.

Věříme, že kniha Opavsko z nebe je unikátní mozaikou, která Ti, milý čtenáři, představí Opavsko z takového pohledu, jaký jsi doposud nepoznal. Z nebe!

V knize uvidíte jak vypadají z výšky např.:
  • města a obce Opava, Neplachovice, Stěbořice, Slavkov, Hlavnice, Mikolajice, Budišov nad Budišovkou, Svatoňovice, Vítkov, Březová, Chvalíkovice, Vršovice, Velké Hoštice, Chlebičov, Sudice, Bolatice, Štěpánkovice, Dobroslavice, Hať, Hlučín
  • bunkry poválečného opevnění
  • zámky Nový Dvůr, Dolní Životice, Hradec nad Moravicí, Raduň, Chuchelná, Kravaře, Šilheřovice
  • větrný mlýn Choltice
  • vodní nádrž Kružberk, rybník Nezmar
a spoustu jiných zajímavých míst tohoto regionu.

Texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.


Kniha může být hodnotným dárkem pro návštěvníky, turisty, partnery, milovníky fotografie prostě pro každého, kdo má krajinu kolem Opavy rád a chce si uchovat nějakou vzpomínku a občas si ji pomocí naší knihy připomenout.

PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistujte online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu .

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This